Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Misie tworzone z pasją

| aktualizacja: 17.07.2014 | 0

Jeśli lubisz ręcznie wyszywane przytulanki i chcesz sprawić swojemu dziecku radość, to musisz odwiedzić Nasze Roszpunkowo. Znajdziesz tam przepiękne misie. Każdy jest wyjątkowy!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)

Przytulanki kochają wszystkie dzieci. Śpią z nimi, zanoszą do przedszkola, zabierają do dziadków lub na spacer. Miś to najwierniejszy przyjaciel dziecka. Przedstawiamy pięknie misie własnoręcznie wykonane przez Małgorzatę Kobryn, właścicielki Nasze Roszpunkowo.
„Będąc na macierzyńskim, zakochałam się w robótkach ręcznych, sprawdzałam różne techniki, materiały, aż w końcu przyszła kolej na szydełko. Zawsze kochałam misie, więc nie mogłam stworzyć niczego innego. Tak jest do dzisiaj. Swoją pasją zaraziłam męża i razem tworzymy Nasze Roszpunkowo. Każdy zasługuje na swojego, jedynego i niepowtarzalnego przyjaciela. Roszpunkowe misie świetnie odnajdują się w tej roli. Są tworzone z ogromną miłością, pasją i dbałością o każdy szczegół. Misie powstają dla zarówno dla dużych, jak i małych wielbicieli”
Więcej informacji na temat misiów możecie znaleźć na Facebooku, gdzie Małgorzata Kobryn, prezentuje swoje najnowsze dzieła, odpowiada na każde pytanie i przyjmuje zamówienia.

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?