Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Misiostwo Świata - spotkanie dla dzieci

| aktualizacja: 08.10.2012 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Księgarnia z Bajki
13.10.2012r., godz.11.00 Z okazji 86 urodzin Kubusia Puchatka spotkanie wielu literackich misiów, wszak miś od zawsze był najwierniejszym towarzyszem misiostwodzieciństwa.
Zabawy z Misiową Rodzinką były udziałem naszych babć i dziadków. Jego postać wzbudza w sercach dzieci najczulsze uczucia. Będziemy przystrajać misie gałgankami, wełenkami, a nawet gazetami i papierowymi kwiatami. Budować Misiowe Gwiazdozbiory i zapraszać je do podniebnych podróży. Grzegorz Janusz, autor Misiostwa świata, poprzez świat zwierząt zachęca dzieci do refleksji nad wartościami takimi jak: tolerancja, akceptacja siebie, szacunek dla innych, miłość, przyjaźń. O tym jak dobrze być dobrym...

Książka nagrodzona w II Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren, zorganizowanym przez Fundację "ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom", pod honorowym patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz patronatem literackim Polskiej Sekcji IBBY. Jury Konkursu, nawiązując do najwyższych standardów literackich wyznaczonych przez jego Patronkę, wybrało spośród 583 nadesłanych prac i nagrodziło teksty o wysokim poziomie artystycznym i etycznym, które z pełnym przekonaniem można polecać do czytania dzieciom i młodzieży.

Projekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.Impreza jest realizowana przy współpracy z Fundacją ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom.

Os.Przyjaźni 125
Wstęp wolny.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?