Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Mixa


kategoria:

Mleczka, balsamy, kremy, oliwki do ciała


Pojemność: 100 ml/g
Ocena:
4 oceny

Cena: 14 zł
Opis produktu

Mixa Baby, Krem do przewijania

Krem do delikatnej i wrażliwej skóry pupy dziecka, dzięki któremu skóra jest nawilżona i chroniona przed zaczerwieniami. Należy stosować go po każdym myciu pupy malucha. Krem został przetestowany dermatologicznie, a jego składniki dobrano tak, aby zminimalizować ryzyko reakcji alergicznej. Wskazane jest używanie kremu przed, aby pupa dziecka była chroniona również w nocy.

Oceny użytkowników produktu 

Mixa Baby, Krem do przewijania

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Kamila Biegun
Kamila Biegun

2015-03-26 08:32

Super

Krem Mixa do przewijania przeciw odparzeniom pozwoli uwolnić maluchy przed tymi uporczywymi dolegliwościami jakimi są odparzenia. Będzie od ochraniał skórę dziecka w dzień oraz w nocy, dzięki czemu Nasze maluchy będą mogły spać spokojnie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Justyna Cygan
Justyna Cygan

2015-03-20 15:28

polecam

Krem w działaniu spisuje się rewelacyjnie przyznam szczerze - choć podeszłam do niego dośc sceptycznie Nie podrażni, nie uczula, zaczerwienienia pięknie bledną. Nie wiem jak radzi sobie z większymi odparzeniami bo takowych nie posiadamy. Jedynym w moim odczuciu mankamentem malutkim jest zbyt lejąca konsystencja, Krem jest niezwykle wydajny co ma wpływ na nasz portfel.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Joanna Biegun
Joanna Biegun

2014-11-25 22:17

Nie odpowiedni dla nas

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne: krem jest delikatny, ma ładny zapach i lekką konsystencję oraz nie zawiera wysuszającego tlenku cynku (w przeciwieństwie do większości dostępnych na rynku preparatów do przewiania). Wydaje się więc, że to strzał w 10... Tymczasem to, co urzeka tzn. lekka konsystencja, jest jego wadą. Krem nie pozostawia trwałego filmu na skórze dziecka, który chroniłby ją przed odparzeniami. Jego lekka konsystencja szybko się wchłania i przy dłuższym noszeniu pieluchy (np. w nocy) na skórze niestety pojawiają się odparzenia.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Iza Szulwic
Iza Szulwic

2014-09-04 14:27

Rewelacyjny krem

Bardzo dobry krem , ma gładka konsystencje bardzo dobrze sie wchłania i rozprowadza na skore dziecka, nie powoduje podraznien , nie uczula zapobiega odparzeniu skory dziecka bardzo wydajny o przyjemnym zapachu

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?