Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

"Mniam!" na DVD

| aktualizacja: 20.03.2012 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Przygodowa opowieść o rekinie, któremu znudziły się specjały morskiej kuchni, więc zapragnął zejść na ląd i zapolować na kurczaki - na DVD już od 23.02.2012 r.
Ale się porybiło… Ryby będą łowić na lądzie! W ko-ko-ko-komedii z ikrą rekin rybojad i jego ekipa morskich płetwiaków poczują smaka na kurczaka.

Smakowite opowieści żółwicy Magdy, zachwalającej specjały kuchni „nadwodnego” świata, sprawiły, że dwa rekiny - Szczena (PIOTR FRONCZEWSKI) i mały Olo (MARCIN HYCNAR) - poczuły smaka na kurczaka. Płetwiaści koneserzy drobiu rozpoczynają łowy na lądzie i sieją postrach w nadmorskich kurnikach, korzystajac z rybokopa - machiny kroczącej skonstruowanej przez łebskiego głowonoga Doktora Mackensteina (JERZY KRYSZAK).

Jednak pierzaści kandydaci na prowiant nie pozostają dłużni i przygotowują płetwiastym kilka jajcarskich niespodzianek. Bo nie ma nic gorszego, niż wkurzona kura! Kiedy wielokrotna miss kurnika Kokosza Nell znajdzie się w zasięgu paszczy żarłocznego Szczeny, do kontrataku ruszą zaprawieni w walkach kogutów mistrzowie kurate Kurczak Norris, Kurambo i Kukurychu. Bo kurczaki nie płaczą!
 

Reżyseria: AUN HOE GOH
W polskim dubbing udział wzięli: SZCZENA - PIOTR FRONCZEWSKI;  OLO -  MARCIN HYCNAR;  DOKTOR MACKESTEIN - JERZY KRYSZAK; ŻÓŁWICA MAGDA - MAGDA GESSLER; KURCZAKI – KABARET ANI MRU MRU: KURCZAK NORRIS, KUKURYCHU, KURAMBO
Produkcja: Malezja 2010
Gatunek: animacja
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?