Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Hasbro


kategoria:

Zabawki muzyczne i interaktywne


Autor: agnieszka domeracka
Ocena:
6 ocen

Cena: 70 zł
Opis produktu

Playskool, Mobilny Jamniczek

Mobilny Jamniczek marki Playskool to przenośna zabawka edukacyjna, dzięki której dziecko ćwiczy zdolności motoryczne, przesuwając suwaki, wciskając guziki i kręcąc pokrętłem. Dzięki zabawce dziecko uczy się jednej z kluczowych zdolności, jakim jest myślenie przyczynowo- skutkowe. Dzięki praktycznym paskom z rzepami, możliwe jest zamocowanie zabawki na pałąku w wózku czy foteliku. Zabawka przeznaczona dla dzieci od 9 do 36 miesiąca życia.

Gdzie można kupić: sklep internetowy sklep.megadyskont.pl
Oceny użytkowników produktu 

Playskool, Mobilny Jamniczek

 (6)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-08-31 11:24

Polecam

Świetna zabawka edukacyjna, która może bardzo dużo nauczyć dziecko poprzez zabawę. Bardzo pomocna przy rozwijaniu myślenia u maluszków. Do produkcji użyte materiały bardzo wysokiej jakość więc wszystkim polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-05-12 13:16

super zabawka

bardzo fajna zabawka dla maluszka. Ma świetny a za razem przyjazny kształt pieska. Bardzo estetycznie wykonana, z dużą gamą kolorów. Zachęca dziecko do znakomitej zabawy oraz rozwoju. Wyrabia umiejętności manualne, muzyczne oraz słuchowe. Wyróżnianie dźwięków, tonacji. Uczy kolorystyki a przy tym towarzyszy w każdym momencie, zarówno w domu jak i poza.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-12 21:19

Nauka po przez zabawę

Zabawka ma żywe kolory. Gdy maluch naciska guzik lub przesuwa pokrętło wyskakują mu kolorowe obrazki. Maluch rozwija swoje zdolności ruchowe i uczy się logicznego myślenia. Zabawa dostarcza dziecku wiele frajdy. Dzięki rzepom pieska można dopiąć do pałąka w wózku , na macie czy w łóżeczko i kojcu. Świetnie rozwiązanie gdy chcemy coś zrobić. Zabawka jest wykonana z trwałego i bezpiecznego materiału. Nie ma małych elementów więc nie ma ryzyka zadławienia. Jest dostępna w atrakcyjnej cenie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-03-30 09:28

Świetna zabawka. Uczy i rozwija

Dziecko bardzo lubi się nią bawić. Rozwija swoje zdolności manualne. Ćwiczy zręczność. Mały bardzo lubi naciskać guziczki i widzieć wyskakujące obrazki. O tyle fajna zabawka, że można ja zabrać na spacer bądź do autobusu. Obowiązkowa zabawka zabierana do samochodu. Można łatwo ja przyczepić do wózka czy też łóżeczka. Wykonana bezpiecznie dla małego dziecka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Graboś
Agnieszka Graboś

2016-08-21 15:22

Zabawka, która się nie nudzi.

Mobilny Jamniczek to świetna zabawka. Idealna na spacerek czy w podróż. Solidna, kolorowa, atrakcyjna. Stymuluje rozwój maluszka. Zabawka pomaga dziecku ćwiczyć zdolności motoryczne, uczy też myślenia przyczynowo - skutkowego. Rozwija sensorycznie. Jamniczek posiada pokrętło z okienkami, w których pojawiają się wesołe obrazki. Kółko charakterystycznie ,,tyrka''. Jamniczek posiada 3 dźwignie, po naciśnięciu/przesunięciu, których pojawiają się sympatyczne rysunki zwierzątek. Zabawka jest solidnie wykonana, nie ma ostrych krawędzi, dostosowana jest do małych rączek dziecka. Świetnym rozwiązaniem są 2 taśmy z rzepem, dzięki którym można przyczepić Jamniczka do wózka czy łóżeczka. Moje dziecko chętnie bawi się Jamniczkiem także w domu. Synek prowadza pieska na spacerki, karmi z miseczki, uczy różnych sztuczek. Jamniczek stał się nieodłącznym przyjacielem mojego dziecka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
agnieszka domeracka
agnieszka domeracka

2016-08-11 22:57

Prosta i bezpieczna zabawka edukacyjna

Mobilny Jamniczek jest rewelacyjny. Uroczy i sympatyczny piesek od samego początku oczarował mojego synka.Żywe kolory przyciągają wzrok dziecka.A suwaczki, guziczki i pokrętło nie tylko zapewniają dziecku wiele chwil zabawy, ale co ważne małe paluszki ćwiczą zdolności motoryczne.I zdolności myślenia przyczynowo skutkowego.Mój syn był bardzo zachwycony gdy po naciśnięciu guziczka wyskakiwał suwaczek z sympatycznym zwierzątkiem.Wielkim plusem tej zabawki jest fakt ,że jest ona bardzo bezpieczna ponieważ nie posiada żadnych ostrych krawędzi i nie musi być zasilana bateriami.Bardzo praktycznym rozwiązaniem są zamocowane z tyłu zabawki dwa paseczki , zapinane na rzep.Dzięki temu dziecko zabawką może bawić się praktycznie wszędzie.Jamniczek idealnie nadaje się jako zabawka do wózka, czy podczas podróży.Jak dla mnie zabawka naprawdę jest rewelacyjna.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?