Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Hasbro


kategoria:

Zabawki muzyczne i interaktywne


Autor: agnieszka domeracka
Ocena:
2 oceny

Cena: 70 zł
Opis produktu

Playskool, Mobilny Jamniczek

Mobilny Jamniczek marki Playskool to przenośna zabawka edukacyjna, dzięki której dziecko ćwiczy zdolności motoryczne, przesuwając suwaki, wciskając guziki i kręcąc pokrętłem. Dzięki zabawce dziecko uczy się jednej z kluczowych zdolności, jakim jest myślenie przyczynowo- skutkowe. Dzięki praktycznym paskom z rzepami, możliwe jest zamocowanie zabawki na pałąku w wózku czy foteliku. Zabawka przeznaczona dla dzieci od 9 do 36 miesiąca życia.

Gdzie można kupić: sklep internetowy sklep.megadyskont.pl
Oceny użytkowników produktu 

Playskool, Mobilny Jamniczek

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Graboś
Agnieszka Graboś

2016-08-21 15:22

Zabawka, która się nie nudzi.

Mobilny Jamniczek to świetna zabawka. Idealna na spacerek czy w podróż. Solidna, kolorowa, atrakcyjna. Stymuluje rozwój maluszka. Zabawka pomaga dziecku ćwiczyć zdolności motoryczne, uczy też myślenia przyczynowo - skutkowego. Rozwija sensorycznie. Jamniczek posiada pokrętło z okienkami, w których pojawiają się wesołe obrazki. Kółko charakterystycznie ,,tyrka''. Jamniczek posiada 3 dźwignie, po naciśnięciu/przesunięciu, których pojawiają się sympatyczne rysunki zwierzątek. Zabawka jest solidnie wykonana, nie ma ostrych krawędzi, dostosowana jest do małych rączek dziecka. Świetnym rozwiązaniem są 2 taśmy z rzepem, dzięki którym można przyczepić Jamniczka do wózka czy łóżeczka. Moje dziecko chętnie bawi się Jamniczkiem także w domu. Synek prowadza pieska na spacerki, karmi z miseczki, uczy różnych sztuczek. Jamniczek stał się nieodłącznym przyjacielem mojego dziecka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
agnieszka domeracka
agnieszka domeracka

2016-08-11 22:57

Prosta i bezpieczna zabawka edukacyjna

Mobilny Jamniczek jest rewelacyjny. Uroczy i sympatyczny piesek od samego początku oczarował mojego synka.Żywe kolory przyciągają wzrok dziecka.A suwaczki, guziczki i pokrętło nie tylko zapewniają dziecku wiele chwil zabawy, ale co ważne małe paluszki ćwiczą zdolności motoryczne.I zdolności myślenia przyczynowo skutkowego.Mój syn był bardzo zachwycony gdy po naciśnięciu guziczka wyskakiwał suwaczek z sympatycznym zwierzątkiem.Wielkim plusem tej zabawki jest fakt ,że jest ona bardzo bezpieczna ponieważ nie posiada żadnych ostrych krawędzi i nie musi być zasilana bateriami.Bardzo praktycznym rozwiązaniem są zamocowane z tyłu zabawki dwa paseczki , zapinane na rzep.Dzięki temu dziecko zabawką może bawić się praktycznie wszędzie.Jamniczek idealnie nadaje się jako zabawka do wózka, czy podczas podróży.Jak dla mnie zabawka naprawdę jest rewelacyjna.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?