Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Moc atrakcji dla rodzin z dziećmi na placu Unii Lubelskiej

| aktualizacja: 28.05.2015 | 0

W ostatni weekend maja Plac Unii City Shopping zaprasza wszystkie rodziny z dziećmi na wyjątkowe świętowanie Dnia Matki i Dnia Dziecka.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)
Mamaville
fot. materiały prasowe
Dzień Matki i Dzień Dziecka to dwa dni w ciągu roku, na które zarówno mamy, jak i ich pociechy czekają z niecierpliwością. Warto więc połączyć te dwie wyjątkowe okazje i świętować je wspólnie z całą rodziną w Placem Unii City Shopping.

Rodzinny Plac Unii City Shopping

W warszawskim Plac Unii City Shopping w dniach 29-31 maja w godzinach 10-21 odbędzie się wyjątkowa impreza z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka. W jednym miejscu będziesz mogła zapoznać się z oryginalną ofertą projektantów ubrań i akcesoriów oraz nowatorskich zabawek, gier i książek. Znajdziesz tam wyjątkowe produkty, których nie spotkasz na co dzień w centrach handlowych. Będzie z czego wybierać, żeby rozpieścić siebie i swoje pociechy!

Jak zwykle też nie zabraknie atrakcji dla całej rodziny i ciekawych warsztatów dla mam z dziećmi oraz konkursów. Będziecie mogli wziąć udział m.in. w zajęciach umuzykalniających metodą Gordona czy prowadzonych po angielsku zajęciach umuzykalniających Musical Babies, a także warsztatach plastycznych i kulinarnych dla dzieci. To tylko część przygotowanych niespodzianek, aby poznać je wszystkie, przyjdź koniecznie do City Shopping na placu Unii Lubelskiej. To idealne rozwiązanie na rodzinne zakupy połączone z zabawą. 

Impreza odbędzie się pod patronatem Babyonline.pl.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?