Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Monster high – lalki, które wypierają Barbie

| aktualizacja: 14.02.2013 | 2

Zna je i uwielbia niemal każda dziewczynka. Poznajcie lepiej Monster high, a wtedy sami zdecydujecie, czy „taki diabeł straszny...”.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)

Draculaura- córka Draculi
Nie widząca swego odbicia w lustrze 1599- letnia wegetarianka. Nigdy nie zapomina o parasolce, dzięki której bezpiecznie może przespacerować się w słońcu. Ma pogodne i radosne usposobienie, zawsze chętnie wspiera przyjaciół i pisze o nich opowiadania. Nudzi ją geografia, bo po prawie 1600 latach życia była już wszędzie po kilka razy.

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (2)
avatar

Clem
Clem | 2013-10-04 14:01 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Nie rozumiem oburzenia tymi lalkami. Wypierają Barbie, a te przecież też nie są święte, a akceptowalne. Ta seria MH jest dość sympatyczna i pozwala dzieciakom w jakimś stopniu oswoić się ze strachem :) sama kupiłam kilka swojemu dziecku, ostatnio Satysfakcja.pl miała dość dobre ceny na te produkty :)

Odpowiedz Pokaż odpowiedzi

asia
asia | Clem | 2013-12-20 11:55 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Mi same lalki nie przeszkadzają, natmiast razi fakt komercji(1) oraz słabej jakości serialu Monster High. (1)W katalgoach świątecznych sa przekręcane imiona bohaterek, albo w ogóle podawane dziwne nazwy lalek, niezgodne z modelem- świadczy to o tym, że sprzedawcy nawet nie wiedzą co sprzedają, cieszą sie, że schodzi jak ciepłe bułeczki...(2) Skąd wiem, że nazwy są złe, otóż obejżałam dwa sezony Monster High i razi mnie fakt, że nauczyciele Straszyceum są ewidentnymi antagonistami, działają na szkodę uczniów, czasem chcąc ich skrzywdzić lub przeszkodzić, ja się pytam WTF? Moje dziecko miałoby oglądać kreskówkę, która uczy, że pan od fizyki chce ją zamknąc w piwnicy bo jej nie lubi?? (łącznie naliczyłam 3 odcinki przedstawiające nauczycieli w złym świetle), nie ma natomaist odcinaka gdzie nie przewalałby się wątek damsko-męski- czy to narpawdę jest materiał dla dziewczynek w wieku 7 lat????

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?