Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Mattel


kategoria:

Lalki


Autor: Anna Parcheta
Ocena:
1 ocena

Cena: 179.99 zł
Opis produktu

Monster High, Zomby Gaga

Zomby Gagę to lalka inspirowana postacią Lady Gagi, która zachęca do życzliwości, inspiruje odwagą i wspiera dumnych ze swojej odmienności młodych ludzi w budowie nowego świata. Zomby Gagę, najnowszą bohaterkę Monster High, będzie można zamówić w systemie przedsprzedaży już od18 października za ok. 199 złotych. Lalka do klientów trafi już w grudniu. Fundacja Born This Way, prowadzona przez sześciokrotną laureatkę Nagrody Grammy i zdobywczynię Złotego Globu w 2016 roku Lady Gagę oraz jej matkę Cynthię Germanottę, została stworzona w 2012 roku, aby wspierać dobre samopoczucie młodych ludzi i umacniać ich w próbach stworzenia przyjaznego i pełnego odwagi świata.
Dzieląc tę samą wizję szczęśliwej i świetlanej przyszłości młodych, fundacja Born This Way i Monster High połączyły swoje siły w październiku ubiegłego roku, aby inspirować do pewności siebie i uczyć akceptacji. Zomby Gaga to najnowszy partnerski projekt i najnowsza postać, którą powitamy w Monster High. Dochód ze sprzedaży lalki zostanie w całości przekazany na wsparcie działalności fundacji Born This Way na rzecz kontynuacji tej wspólnej wizji.

Gdzie można kupić: www.empik.com
Oceny użytkowników produktu 

Monster High, Zomby Gaga

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-05-13 23:00

Nie moj gust

Lalka jest atrakcyjna ze wzgledu na fakt ze jest teraz podna i promowana. Natomiast wizualnie według mnie jest trochę dostarczająca. Szczerze nie podoba mi się poza tym cena jest kosmiczna jak za ta lalke. Przyznam nie kupilabym jej

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?