Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Motherhood


kategoria:

Rożki, śpiworki, otulacze


Ocena:
8 ocen

Cena: 39 zł
Opis produktu

Motherhood, otulaczek

Otulaczek Motherhood, uspokaja, ułatwia sen i zmniejsza objawy kolki  u noworodków. Niezastąpiony w pierwszych tygodniach życia każdego maluszka! Zgodnie z zaleceniem pediatrów, Otulaczek otula, ale nie usztywnia i nie przegrzewa niemowląt. Otulone maleństwo czuje się jak w brzuchu u mamy, jego rączki są blisko ciała, ale nóżki pozostają swobodne.

Otulaczek uszyty jest z najdelikatniejszej flaneli bawełnianej. Idealnie dopasowujący się mięciutki rożek dla niemowląt czyni cuda i uspokaja nawet najbardziej płaczliwe maleństwa.

Niezastąpiony w pierwszych tygodniach życia każdego maluszka! Ponieważ starsze niemowlęta chcą eksplorować świat, bawiąc się swoimi rączkami, Otulaczek jest szczególnie rekomendowany dla maluszków tuż po porodzie. Nie obawiaj się jednak - twoje dziecko da ci znać, kiedy już "wyrośnie" z Otulaczka!

Zgodnie z zaleceniami pediatrów, Otulaczek otula, ale nie usztywnia i nie przegrzewa niemowląt jak zwykły rożek. Otulone maleństwo czuje się jak w brzuchu u mamy, jego rączki są blisko ciała, ale nóżki pozostają dość swobodne. Maluch nie jest usztywniony, więc może swobodnie uginać nóżki i łatwo znajduje idealną dla siebie pozycję. Otulanie uspokaja niemowlęta i zmniejsza objawy kolki. Zwiększa poczucie bezpieczeństwa niemowląt przypominając im „przytulność” miejsca, w którym spędziły swoje pierwsze 9 miesięcy.

Otulanie, dzięki ograniczeniu nagłych zmian położenia ciała maluszka, redukuje występowanie odruchu Moro. Dzięki temu dzieci rzadziej się wybudzają i mniej płaczą. Otulanie może także ograniczać niebezpieczeństwo wystąpienia zespołu nagłej śmierci łóżeczkowej, ponieważ ułatwia sen w najbezpieczniejszej dla dziecka pozycji – na plecach.

Dopracowany system miękkich rzepów pozwala na idealne dopasowanie Otulaczka do każdego maleństwa (w ramach rozmiaru: 3-7kg). Pamiętaj jednak, że Otulaczek został stworzony z myślą o noworodkach, i jest rekomendowany dla dzieci w pierwszych tygodniach życia.

Skład: 100% bawełny
Rozmiar: 0-3mc
Oceny użytkowników produktu 

Motherhood, otulaczek

 (8)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Monika Gębczyk
Monika Gębczyk

2017-06-27 18:22

Polecam !!!

Otulaczek pojawił się u nas jak córcia miała problemy ze snem, otulona w otulacz zaczęła lepiej, spokojniej i dłużej spać. Moja córcia lubiła jak ją nim otulam, była wtedy taka wyciszona, spokojna. Wykonany z dobrej jakości materiałów, ma ładne przyjemne wzory i kolory. U nas się sprawdził. Mogę polecić.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-08 09:17

otulaczek

Bardzo ładnie wykonany z wysokiej jakości materiałów produkt zdobiony pięknymi dziecięcymi wzorkami . Bardzo przydatny w początkowych chwilach po narodzinach bobaska . Dzięki temu , że jest cieplutki doskonale ogrzewa malutki ciałko dziecka w chłodne dni .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Piątek
Karolina Piątek

2015-01-28 12:32

nie dl nas

Otulaczek dostaliśmy w prezencie, niestety synek nie chciał w nim przebywać, wierzagł nóżkami i rączkami, po prostu nie lubiał być skrępowany i tak ma do dziś. Natomiast wiem, że są dzieci, które lubią być "zawijane", czuja się wtedy bezpiecznie, więc dla nich otulaczek na pewno się przyda...

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Joanna Olaszek
Joanna Olaszek

2014-11-27 18:33

Świetny

Mój synek od urodzenia ubił być "krępowany" ;), więc rozwiązanie z otulaczkiem świetnie się u nas sprawdziło, znacznie lepiej niż tradycyjny rożek. Otulaczek jest naprawdę dobrze wykonany, wyprodukowany z mięciuśkiego materiału. Ja osobiście polecam gorąco.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Justyna Wojtycza
Justyna Wojtycza

2014-10-27 23:09

polecam

otulaczek sprawdza sie teraz przy młodzej córce :) mała kocha być otulana i jeśli męczą ją kolki to łatwiej jej się w tym otulaczu wyciszyć i uspokoić, materiał z jakiego wykonany jest otulaczek jest bardzo przyjemny w dotyku, otulaczek łatwo sie zakłada i rozkłada - polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Martyna Kowalska
Martyna Kowalska

2014-10-26 23:41

U nas się nie sprawdził

Otulaczek jest wykonany z bardzo dobrej jakościowo flaneli, niestety producent nie przewidział, ze niektóre noworodki mogą być większe od innych i tak moja prawie pięciokilogramowa córka od początku się w nim nie mieściła...

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Joanna Nowakowska
Joanna Nowakowska

2014-09-29 10:25

U nas również się nie sprawdził

Jakość wykonania wysoka, ale moja córcia od urodzenia lubiła machać rączkami, więc wszelkie formy poskromienie tego odruchu wywoływały płacz i histerię, natomiast wydaje mi się, że jest to dobre rozwiązanie dla dzieci, które dobrze tolerują leżenie np w rożku.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Justyna Cygan
Justyna Cygan

2014-09-26 15:44

u nas się nie sprawdził

Z otulaczkiem jest wszystko ok. Tylko nasza Zosia nie lubiła być otulana - musiała mieć wolne rączki i nóżki. Podarowałam go siostrze i jej córcia natomiast uwielbiłam w nim przebywać i się szybko w nim uspokajała. Wiem, że siostra go prała i nic z nim się nie stało, kolory nie zblakły. Więc polecam - ale dla dzieci, które lubią być w takim kokoniku.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?