Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Motherhood


kategoria:

Rożki, śpiworki, otulacze


Ocena:
4 oceny

Cena: 64 zł
Opis produktu

Motherhood, rożek miękki

Rożek Motherhood został zaprojektowany z myślą o komforcie nie tylko dzieci, ale i ich rodziców. Posiada specjalny atestowany system miękkich rzepów, co w zdecydowany sposób ułatwia optymalne dopasowanie rożka do rosnącego malucha. Uszyty z najwyższej jakości materiałów polskiej produkcji, ocieplony atestowanym włóknem poliestrowym.

Materiały użyte do produkcji bawełnianego rożka Motherhood spełniają normy Oeko-Tex Standard. Po rozłożeniu rożek spełnia rolę małej kołderki, a atestowany system miękkich rzepów ogranicza ryzyko podrażnienia delikatnej skóry dziecka. Dostępny w wersji z matą kokosową usztywniającą rożek oraz bez maty.

Rożek został uszyty z najwyższej jakości atestowanych materiałów polskiej produkcji – z zewnątrz pokrywa go mięciutka bawełna, wewnętrzna warstwa także jest bawełniana.

Materiały użyte do produkcji rożka zostały przetestowane pod kątem użytych do ich produkcji składników i spełniają normy Oeko-Tex Standard.

Rożek został ocieplony także atestowanym włóknem poliestrowym. Grubość ociepliny została zoptymalizowana, dzięki czemu rożek Motherhood zapewnia dzieciom komfort termiczny, bez niebezpieczeństwa przegrzania malucha.

Po rozłożeniu rożek może z powodzeniem spełniać rolę małej kołderki, a atestowany system miękkich rzepów ogranicza ryzyko podrażnienia delikatnej skóry dziecka.

Skład: warstwa zewnętrzna 100% bawełny
Wypełnienie: 100% poliester
Rozmiar rożka po rozłożeniu: 72x72cm
Oceny użytkowników produktu 

Motherhood, rożek miękki

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Mrozek
Agnieszka Mrozek

2015-03-17 10:04

nowoczesny

śliczny i nowoczesny, bardzo mi się podoba design, ale przede wszystkim bezpieczny dla malucha. funkcjonalny. myślę, że warty polecenia, pierwszy rożek dla maluszka w sam raz. szkoda, że cena spora i szkoda , że dziecko tak szybko z niego wyrośnie :)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-08 09:18

rożek

Bardzo ładnie wykonany z wysokiej jakości materiałów produkt zdobiony pięknymi dziecięcymi wzorkami . Bardzo przydatny w początkowych chwilach po narodzinach bobaska . Dzięki temu , że jest cieplutki doskonale ogrzewa malutki ciałko dziecka w chłodne dni .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Piątek
Karolina Piątek

2015-01-28 12:34

ok

fajny, solidny produkt z wysoko gatunkowego materiału. Synek mial w nim wiecej swobody niż w otulaczku ijuż tak nie protestował. Przyjemny materiał, polecam serdecznie

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Martyna Kowalska
Martyna Kowalska

2014-10-26 23:58

REWELACJA

Śliczny rożek, który służył nam o wiele dłużej niż inne rzeczy zakupione na okres noworodkowy. Używaliśmy go jako kołderki w podróży i mimo częstych zabrudzeń, a co za tym idzie również prania, to nadal wygląda jak w dniu zakupu. Jest godzien swojej ceny, lepszy niż rożki konkurencji.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?