Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Motherhood


kategoria:

Rożki, śpiworki, otulacze


Ocena:
3 oceny

Cena: 79 zł
Opis produktu

Motherhood, rożek z wkładem kokosowym

Bawełniany Rożek Motherhood z wkładem kokosowym został zaprojektowany z myślą o komforcie nie tylko dzieci, ale i ich rodziców.  Posiada specjalny atestowany system miękkich rzepów, co w zdecydowany sposób ułatwia optymalne dopasowanie rożka do rosnącego malucha. Rożek Motherhood uszyty jest z najwyższej jakości materiałów polskiej produkcji, ocieplony atestowanym włóknem poliestrowym. Rożek dodatkowo posiada wyjmowany wkład kokosowy (także atestowany), w wygodnej, zapinanej na rzep kieszonce. Sam wkład został estetycznie obszyty bawełnianą powłoczką.

Materiały użyte do produkcji bawełnianego rożka Motherhood spełniają normy Oeko-Tex Standard. Po rozłożeniu rożek spełnia rolę małej kołderki, a atestowany system miękkich rzepów ogranicza ryzyko podrażnienia delikatnej skóry dziecka. Dostępny w wersji z matą kokosową usztywniającą rożek oraz bez maty.

Rożek został uszyty z najwyższej jakości atestowanych materiałów polskiej produkcji – z zewnątrz pokrywa go mięciutka bawełna, wewnętrzna warstwa także jest bawełniana.

Rożek został ocieplony także atestowanym włóknem poliestrowym. Grubość ociepliny została zoptymalizowana, dzięki czemu rożek Motherhood zapewnia dzieciom komfort termiczny, bez niebezpieczeństwa przegrzania malucha.

Po rozłożeniu rożek może z powodzeniem spełniać rolę małej kołderki, a atestowany system miękkich rzepów ogranicza ryzyko podrażnienia delikatnej skóry dziecka.

Skład: warstwa zewnętrzna 100% bawełny
Wypełnienie: 100% poliester oraz wkład kokosowy
Rozmiar rożka po rozłożeniu: 72x72cm.
Oceny użytkowników produktu 

Motherhood, rożek z wkładem kokosowym

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Jarek Dłubak
Jarek Dłubak

2016-02-23 10:12

ładny

dobrze wykonany, nie pruje się ani nie strzępi, o ładnej kolorystyce. Świetny jest wkład kokosowy dzięki któremu rożek jest usztywniony i dziecko jest utrzymane w prostej pozycji podczas leżenia. Bardzo dobry produkt pod tym względem.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Piątek
Karolina Piątek

2015-02-16 12:46

fajny

Koleżanka z pracy ma ten rożek, więc zrobiłam mały wywiad;) Rożek jest bardzo fajny, praktyczny, ma regulowane zapięcie, można go wieć dostosować do wielkości dziecka, Wkład kokosowy dobrze działa na plecki dziecka- stabilizuje je;) Koleżanka jest bardzo zadowolona, ponad to, rożek jest bardzo ładny, polecamy;)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-08 09:19

rożek

Bardzo ładnie wykonany z wysokiej jakości materiałów produkt zdobiony pięknymi dziecięcymi wzorkami . Bardzo przydatny w początkowych chwilach po narodzinach bobaska . Dzięki temu , że jest cieplutki doskonale ogrzewa malutki ciałko dziecka w chłodne dni .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?