Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Motherhood


kategoria:

Rożki, śpiworki, otulacze


Ocena:
1 ocena

Cena: 99 zł
Opis produktu

Motherhood, śpiworek 3w1

Śpiworek 3w1 stanowi idealną kompozycję wygody i estetyki, której oczekują najbardziej wymagający konsumenci. Przytulny śpiworek Motherhood w zestawie z poduszką i pasującą do niej poszewką został zaprojektowany z myślą o komforcie dzieci i ich rodziców. Posiada specjalny system zamków i nap, pozwalający na oddzielenie części górnej śpiworka od dolnej, ułatwiając umieszczenie dziecka w śpiworku.

Śpiworek niemowlęcy 3w1 Motherhood to miękki i przytulny śpiworek w zestawie z poduszką i pasującą do niej poszewką.

Śpiworek 3w1 posiada specjalny system zamków błyskawicznych i nap, pozwalający na całkowite oddzielenie jego części górnej od dolnej, co w zdecydowany sposób ułatwia wygodne umieszczenie dziecka w śpiworku. Oczywiście nie jest konieczne każdorazowe rozpinanie całego śpiworka, ale produkt Motherhood daje taka możliwość. Tak skonstruowany zamek ułatwia ponadto zmianę pieluchy bez potrzeby rozpinania całego śpiworka i wybudzania dziecka ze snu.

Śpiworek 3w1, dzięki specjalnej, zamykanej na napy zakładce, rośnie razem z dzieckiem. Przy zapiętej zakładce przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-9 miesięcy, zaś przy odpiętej dla dzieci w wieku 9-18 miesięcy. Daje to rodzicom możliwość sporych oszczędności, bo Śpiworek 3w1 starcza aż na półtora roku (od rozmiaru 56cm do 86 cm).

Śpiworek niemowlęcy 3w1 został uszyty z najwyższej jakości atestowanych materiałów polskiej produkcji spełniających normy Oeko-Tex Standard. Śpiworek został ocieplony także atestowanym włóknem poliestrowym. Grubość ociepliny została zoptymalizowana, dzięki czemu Śpiworek 3w1 zapewnia dzieciom komfort termiczny, bez niebezpieczeństwa przegrzania malucha

Skład: warstwa zewnętrzna 100% bawełny
Wypełnienie: 100% poliester
Rozmiar śpiworka: 56-86cm
Oceny użytkowników produktu 

Motherhood, śpiworek 3w1

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-08 09:20

śpiworek

Bardzo ładnie wykonany z wysokiej jakości materiałów produkt zdobiony pięknymi dziecięcymi wzorkami . Bardzo przydatny w początkowych chwilach po narodzinach bobaska . Dzięki temu , że jest cieplutki doskonale ogrzewa malutki ciałko dziecka w chłodne dni .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?