Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Muppety - książka i CD

| aktualizacja: 27.06.2012 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Muppety, filmy dla dzieci, bajki dla dzieci, Muppety na CD, książki dla dzieci
fot. materiały prasowe
Przedstawienie czas zacząć — Kermit, Piggy, Zwierzak i Gonzo wracają na scenę!
Tak jak wiele lat temu pokolenia młodych widzów uwielbiały Muppety tak i teraz dzieci z pewnością pokochają gromadkę „pluszowych” przyjaciół. Nie sposób bowiem oprzeć się urokowi charyzmatycznego Kermita,  przesympatycznej Panny Piggy, szalonego Zwierzaka i błyskotliwego Gonza. Ta zwariowana ekipa artystyczna znów  będzie „czarować”  – tym razem za sprawą nowej książki z serii „Czytaj i słuchaj” wydawnictwa AMEET. Do „Muppetów” dołączona jest płyta CD zawierająca fragmenty oryginalnego dubbingu z filmu Disneya.  

Teatr Muppetów w zagrożeniu

Wakacje w Los Angeles na długo zostaną w pamięci  Waltera, Gary'ego i Mary. Trójka przyjaciół podczas wizyty w Teatrze Muppetów przez przypadek odkrywa chytry plan pewnego naftowego potentata Teksa Richmana. Zamierza on zburzyć teatr, by wydobywać odkrytą pod nim ropę. Walter, wielki fan Muppetów wraz ze swoim bratem i jego dziewczyną postanawiają nie dopuścić do tego. Jest tylko jeden sposób - Muppety muszą przygotować przedstawienie, by zebrać 10 milionów dolarów! Ale jak to zrobić, gdy Muppety od dawna razem nie występują, a Kermit, Piggy, Gonzo i pozostali rozpierzchli się po całym świecie?

 „Muppety” w nowym wydaniu mają wielką szansę, by podbić serca małych czytelników.

To, co wyróżnia „Muppety” to świeży i inteligentny humor. Zachwyca nie tylko Panna Piggy w roli redaktorki z ekskluzywnego magazynu o modzie czy Kermit ze swoją determinacją w działaniu, ale także miś Fozzie, które wciąż zdaje się być w doskonałej formie. W „Muppetach” oprócz zabawnych gagów i niezwykle barwnych bohaterów znajdziemy też głębsze przesłanie. Jak mówi Amy Adams, odtwórczyni roli Mary „(…) Muppety ukazują nam piękno marzeń, nadziei, dążenia do wymarzonego celu i dzielenia tych dążeń z innymi.” Przyłączmy się więc do misji grupki przyjaciół z Los Angeles i sprawmy, by świat „zmappeciał” na nowo, by także najmłodsi docenili kunszt muppetowych opowieści…

Nowa jakość na rynku audiobooków

„Muppety” to kolejna książka z wyjątkowej serii „Czytaj i słuchaj”, do której dołączona została płyta CD ze słuchowiskiem z oryginalnymi dialogami i efektami dźwiękowymi z filmu. Tworzy to zupełnie nową jakość na rynku wydawniczym w Polsce.

W ramach cyklu ukazały się do tej pory tak lubiane przez dzieci  tytuły jak „Auta 2”, „Toy Story / Toy Story2”, „Piękna i Bestia”, „Księżniczka i żaba”, „Król Lew” czy „Mała syrenka” (w sumie 23 tytuły).

Książki z serii „Czytaj i słuchaj” to opowieści filmowe, które dostarczając niezapomnianych wrażeń, przenoszą dzieci do świata fantazji. Pomagają im kształtować i rozumieć uniwersalne wartości, takie jak: dobro, piękno, miłość i przyjaźń. Dołączone do książek słuchowiska na płytach CD jako atrakcyjna forma przekazu treści książek, w naturalny sposób zachęcają je do czytania.
Książki z serii „Czytaj i słuchaj” to ciekawa propozycja i okazja, by wspólnie z dzieckiem czytać, słuchać opowieści i śpiewać piosenki.

Dane bibliograficzne:
Tytuł: „Muppety”
Liczba stron: 50                                                
Płyta CD
Oprawa: twarda
Format: 225 mm x 226 mm

Muppety, książki dla dzieci, audiobook dla dzieci, Muppety na CD

Muppety, babyonline.pl, TVN Style, Mamo to ja, Radio Zet
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?