Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Mutsy


kategoria:

Wózki wielofunkcyjne


Ocena:
3 oceny

Cena: ok. 2700 zł
Opis produktu

Mutsy, Wózek wielofunkcyjny Urban Rider

Zaopatrzony w obrotową ramę wózek Urban Rider charakteryzuje się solidną budową i umożliwia różne sposoby przewożenia dziecka. Gondola, siedzenie wózka spacerowego oraz inne elementy, takie jak fotelik samochodowy, siedzisko fun seat lub podwójny duo seat dostosowane są do montażu na ramie Urban Rider. Wózek Urban Rider pozwala się prowadzić w niezwykle wygodny sposób dzięki swoim pompowanym kołom. Unikalny system obrotowy pozwala na płynne i proste manewrowanie. Komplet kół obrotowych swivel wheel można zamówić dodatkowo. Umożliwia on maksymalną możliwość manewrowania wózkiem zwłaszcza w miejskim otoczeniu. Mutsy Urban Rider można łatwo złożyć przez pociągnięcie w górę zabezpieczenie i dociśnięcie rączki wózka w dół. Taki system składania umożliwia złożenie ramy bez dodatkowego demontowania spacerówki. Złożony wózek można przechowywać w pozycji poziomej. Rama wózka Mutsy Urban Rider jest dostępna w dwóch wersjach: jako standardowa rama z rączką piankową i jako wersja typu "next" z rączką skórzaną. Waga: 11,5kg, wymiary ramy po złożeniu i demontażu kół: 98 x 52 x 21,5 cm, wymiary ramy po złożeniu: 104 x 63 x 30 cm; wymiary ramy po rozłożeniu: 79 x 62 x 110,5 cm.
Oceny użytkowników produktu 

Mutsy, Wózek wielofunkcyjny Urban Rider

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-28 14:01

fajny

Wózek świetny, szeroki, wykonany ze świetnego materiału dobrego do czyszczenia, stabilny stelaż. Łatwy w montażu, lekki w prowadzeniu Pasy bezpieczeństwa utrzymują dziecko podczas podróży dzięki temu wiemy, że gdy się wychyli aby zobaczyć to co go zainteresowało mamy pewność , że nie wypadnie. Wart uwagi każdej przyszłej mamy.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-13 19:43

wózek

Bardzo solidny i porządnie wykonany wózek wielofunkcyjny . Idealny zarówno dla maluszka , jak i trochę większego dziecka . Stonowana , nie krzykliwa kolorystyka idealnie się prezentuje w każdej sytuacji i otoczeniu . Wózek godny polecenia dla nowoczesnych rodziców .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Anna Rzyska-Mai
Anna Rzyska-Mai

2015-01-21 15:53

Warto polecić

Cena wózka adekwatna do jakości. Jest super, polecam na leśne ścieżki, piaszczyste plaże, a także pozbruki. Łatwy do składania. Jedyny minus to jego ciężar, nie polecam osobą które mieszkają np. na 4 piętrze i muszę go wnosić po schodach. Poza tym jest super, łatwo się prowadzi dzięki skrętnym kołom no i wygodny nasza 2 letnia córeczka chętnie z niego korzysta każdego dnia. GORĄCO POLECAM!!!!!!!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?