Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

5 powodów, dla których dzieci kochają My Little Pony

| aktualizacja: 06.12.2017 | 0

Za co dzieci i rodzicie kochają kucyki pony? Zbadaliśmy ten fenomen. Zobacz co odkryliśmy

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
MLP.png

1. Są zabawne

Tak bogatej mimiki mógłby pozazdrościć im niejeden aktor. Sprawia ona, że te małe kucyki potrafią wyrazić całą paletę emocji i reakcji – często z komicznym skutkiem. Co najważniejsze – mają do siebie dystans. Dzięki temu nawet z największych opresji wychodzą z uśmiechem i pokazują, że potknięcia i błędy to nic złego. Poza tym umówmy się - w świecie, w którym są smoki, magiczne moce i latające kucyki naprawdę trudno jest być śmiertelnie poważnym.

2. Są odważne 

Nie ma wyzwania, z którym by sobie nie potrafiły poradzić. Pokazują przy tym, jak ważna jest praca zespołowa i wsparcie przyjaciół. Dzięki temu wychodzą cało z każdej opresji. Dzielnie bronią tego, w co wierzą i co jest dla nich ważne. Dodatkowo udowadniają, że prawdziwa odwaga nie ma nic wspólnego z brakiem strachu, ale z działaniem mimo niego.

3. Są przyjacielskie

Są żywym przykładem tego, że przyjaźń to magia i pokona nawet największe przeciwności. W końcu paczka to paczka i niezależnie od okoliczności powinna trzymać się razem. My Little Pony doskonale pokazują, że bliscy, na których można liczyć w każdej sytuacji to skarb, o który warto dbać.

4. Są magiczne 

Latanie, czarowanie i rzucanie zaklęć muszą robić wrażenie. Im są bardziej spektakularne – tym lepiej. Nic dziwnego, że magiczne kucyki zaczarowały swoich młodych fanów. W końcu kto z nas nie marzyłby o wyścigach między chmurami, otwieraniu drzwi siłą woli lub rozmowach z prawdziwym smokiem?

5. Są sobą 

Wielkie oczy, kolorowe grzywy i te kopytka – tych kucyków po prostu nie da się nie kochać. Każdy z nich jest na swój sposób wyjątkowy i to jest w nich najwspanialsze. Popełniają błędy i są czasami niezdarne, ale to sprawia, że uwielbiamy je jeszcze bardziej. W końcu gdyby wszyscy byli doskonali i tacy sami, to byłoby bardzo nudno!


Zatęskniliście za kucykami i chcielibyście mieć je w domu? Nic prostszego. My Little Pony – magiczna kolekcja przeniesie Was w świat magii i prawdziwej przyjaźni. Dzięki niej będziecie mogli lepiej poznać świat tych kolorowych postaci i krok po kroku zbudować własne Ponyville.Co dwa tygodnie w czwartek na małych i dużych fanów czeka barwny świat kucyków MY LITTLE PONY. W każdym tomie z serii MY LITTLE PONY - magiczna kolekcja znajdą oni nie tylko wciągające opowiadania, lecz także porywające zadania i komiksy, domek do składania i mnóstwo naklejek i figurkę MY LITTLE PONY!W kioskach można znaleźć już tom pierwszy zatytułowany "Księżniczka Celestia" i to w promocyjnej cenie - tylko 12,99 zł.

Z kolei już w ten czwartek 7 grudnia szukajcie tomu drugiego o tytule "Pinkie Pie”. Znajdziecie tam figurkę różowego kucyka Pinkie Pie, domek do złożenia, naklejki oraz wielką mapę Ponyville.

Zobacz też:
Magiczna Kolekcja MY LITTLE PONY
 

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?