Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

My matki superbohaterki poradzimy sobie w każdej sytuacji!

| aktualizacja: 03.03.2017 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Matka karmi bliźnięta przytrzymując butelki stopami
fot. Fb Constance Hall
Wielozadaniowość to drugie macierzyństwa. Nie zapominajmy też o pomysłowości mam. Która z nas nie wymyślała własnych patentów, by przetrwać początki macierzyństwa?! Może nie karmiłyśmy stopami, ale z pewnością znamy wiele zaskakujących trików ułatwiających życie.
Ilość zadań, które musimy wykonywać każdego dnia, gdy w domu pojawi się dziecko, jest ogromna (karmienie, przewijanie, sprzątanie itp.). Nie możemy wydłużyć doby, by wykonać je wszystkie, nie da się ich również odłożyć na potem, dlatego doskonalimy naszą pomysłowość. Stajemy się mistrzyniami wielozadaniowości! 

Constance Hall, australijska blogerka jest jedną z nas. Na swoim blogu opisuje codzienne zmagania młodej matki gromadki dzieci (w tym bliźniąt). Jej zdjęcie zamieszczone na Facebooku stało się inspiracją dla wielu mam. Kobiety z całego świata w komentarzach pod zdjęciem (1,2 tys. komentarzy), na którym widać, jak Constance karmi bliźnięta, przytrzymując butelki stopami, zaczęły dzielić się własnymi patentami ułatwiającymi im życie. Tym matkom nie brakuje pomysłowości!
 
 

 
  

Stosowałyście podobne patenty? Napiszcie o tym w komentarzu.

Zobacz też:
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?