Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Wydawnictwo Debit


kategoria:

Dla przedszkolaków (3-6)


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
1 ocena

Cena: 6,90 zł
Opis produktu

Nadia Berkane, Marysia na placu zabaw

Książka Nadii Berkane "Marysia na placu zabaw" to kolejny tom serii: Misia Marysia. Główna bohaterka serii wybiera się razem z mamą, braciszkiem oraz swoim przyjacielem chomikiem Gryzkiem na plac zabaw. Dzieci czeka wspaniała zabawa, ale na placu zabaw wciąż trzeba na coś uważać. 
Ta książeczka to doskonała podpowiedź i dla maluchów, i dla rodziców, żeby stale pamiętali o bezpieczeństwie. Huśtawki, karuzela, a nawet... piasek mogą się okazać zdradliwe, tym bardziej jeżeli w pobliżu szaleje zwariowany psotnik, taki jak Gryzek!
Książka polecana jest dzieciom w wieku 3-6 lat.

Tytuł: Marysia na placu zabaw
Autor: Nadia Berkane
Ilustrator: Alexis Nesme
Seria: Misia Marysia
Liczba stron: 20
Format: 220 x 220  
Oprawa: twarda lakierowana 
Data wydania: marzec 2017

Gdzie można kupić: strona Wydawnictwa Debit
Oceny użytkowników produktu 

Nadia Berkane, Marysia na placu zabaw

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Wiesława Tomaszewska
Wiesława Tomaszewska

2017-08-04 19:27

super seria książeczek

Moja dwuletnia córka uwielbia serię książeczek o Misi Marysi. Zarówno główna bohaterka, jak i jej przyjaciel Gryzek wzbudzają wielką sympatię małych dzieci. Książeczka bardzo ciekawie obmyślona. Na lewej stronie widzimy duży kolorowy rysunek, a na prawej tekst. Dla młodszych dzieci mógłby być zbyt długi, ale moja dwulatka nie ma problemu z wysłuchaniem całości. Pod tekstem znajdują się rysunki przedstawiające przedmioty czy zachowania występujące w tekście czy rysunku obok. Wszystko oczywiście opisane. Sama historia bardzo bliska małym przedszkolakom. Oczywiście każde dziecko zna plac zabaw. Z zapartym tchem dziecko śledzi wyprawę Marysi na ulubione miejsce wszystkich dzieci. Książeczka nie jest długa. Jedyny minus to miękka okładka, podatna na wszelkie zgniecenia, zadzieranie. My zdecydowanie preferujemy twarde okładki. I sam format troszkę nietypowy, duży, kwadratowy.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?