Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Jak wygląda "Świat przyjazny dziecku"?

| aktualizacja: 28.12.2015 | 0

Jakie miejsca, książki, gry i zabawki są najlepsze dla dzieci? Już to wiemy - konkurs "Świat przyjazny dziecku" został rozstrzygnięty.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Dada zabawki
fot. Fotolia
Konkurs „Świat przyjazny dziecku”, którego organizatorem jest ogólnopolska organizacja Komitet Ochrony Praw Dziecka, ma już trzynaście lat. Celem konkursu jest nagradzanie najlepszych na rynku produktów dla dzieci w wieku do 14 lat, a także miejsc i portali internetowych przyjaznych dzieciom. 
Konkurs ma pomagać rodzicom i opiekunom w wyborze zabawek, książek, miejsc i usług, które mają pozytywny wpływ na rozwój poznawczy, społeczny, emocjonalny i wrażliwość estetyczną dziecka. Wyróżnione produkty, miejsca, usługi nabywają prawo do posługiwania się oznaczeniem „Świat przyjazny dziecku”, które dla wielu osób stało się znakiem drogowym na mapie nowych produktów i usług dla najmłodszych. 

Co istotne, pojawia się ostatnio sporo inicjatyw ze strony firm komercyjnych, wzorowanych na naszej. To, co odróżnia "Świat przyjazny dziecku", to przede wszystkim Kapituła złożona ze specjalistów. Konkurs jest także najdłużej działającą inicjatywą tego typu a jedyną, zorganizowaną przez organizację pożytku publicznego. Ma cel nie tylko edukacyjny, ale i pomocowy. Środki finansowe, przekazywane przez firmy, są istotnym wkładem w działalność KOPD i skuteczną pomoc naszym podopiecznym. Produkty zaś zgłaszane do konkursu, są przekazywane podopiecznym KOPD.

Chcesz poznać zwycięzców w poszczególnych kategoriach? Wejdź na: http://kopd.pl/aktualnosci/3787/
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?