Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

10 parków miniatur w Polsce, które warto pokazać dziecku

| aktualizacja: 16.07.2015 | 0

Czy jest możliwe zobaczyć najpiękniejsze zabytki świata w jeden dzień? Albo zaliczyć wszystkie latarnie nad polskim Bałtykiem? Jest. Trzeba pojechać do parku miniatur. Oto 10 najciekawszych w Polsce, które warto pokazać dziecku (i samemu wreszcie zobaczyć). Poczujcie się jak Guliwer w krainie Liliputów.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)

Marzenie (prawie) każdego dziecka? Pojechać do Disneylandu. Spotkać bohaterów ulubionych bajek, przejechać się kolejką górską, odwiedzić baśniowe budynki...  Można tu spędzić więcej niż jeden dzień i nie zajrzeć do wszystkich zakamarków.

Kierunek: parki miniatur w Polsce

Najbliższy park rozrywki z Myszką Miki znajduje się pod Paryżem, więc marzenia mają szansę się spełnić, a do tego czasu... Do tego czasu zapraszamy do parków miniatur, których w Polsce jest już kilkanaście. My wybraliśmy 10. Warto ich zwiedzanie wpisać do wakacyjnej marszruty, zwłaszcza że w kilku – oprócz miniatur – zbudowano park rozrywki z szalonymi atrakcjami.

Mapa atrakcji dla dzieci

To internetowa wyszukiwarka, która pomoże rozwiązać problem: "A co dzisiaj robimy?". Znalazły się tu nie tylko parki rozrywki, miniatur, ale też zamki, obserwatoria astronomiczne, kolejki wąskotorowe, propozycje spływu trawami, pychówkami. Ciekawostki historyczne i przyrodnicze, które mogą zachwycić każdego członka rodziny. Znane i mniej znane. Uwaga! Codziennie dodajemy nowe miejsca, nowe atrakcje, dzięki którym te i kolejne wakacje z dzieckiem będą niezapomniane.

Co zobaczyć? Gdzie pojechać? Jeśli nie wiesz, to skorzystaj z naszej "Mapy atrakcji dla dzieci". Wybierz województwo, w którym znajduje się wasza urlopowa miejscowość, a my podpowiemy ci, dokąd się wybrać, by zrobić przerwę od plaży, gór czy jeziora.


ZOBACZ TEŻ: Jak dbać o dziecko w czasie wakacji?

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?