Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Najgrubsze dzieci świata: choroba, czy błąd rodziców?

| aktualizacja: 21.04.2015 | 7

To historia, która chwyta za serca. Zdesperowany ojciec, żeby pomóc swoim dzieciom zdecydował się na desperacki krok.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)
Otyłe dzieci z Indii, których ojciec chce sprzedać nerkę
fot. YouTube/World News

Rodzeństwo z Indii: Yogita, Anisha i Harsh to najgrubsze dzieci na świecie. Najstarsza Yogita ma 5 lat i waży 34 kg, Anisha ma 3 lata i jej waga to ponad 48 kg. Najmłodszy Harsh ma zaledwie 18 miesięcy i waży już 15 kg. Cała trójka prawdopodobnie cierpi na Zespół Pradera-Williego, czyli zespół wad wrodzonych, które powodują u dzieci chorobliwą otyłość. Jednak to nie jest ostateczna diagnoza, ponieważ rodzice nie mają pieniędzy, żeby przeprowadzić kosztowne badania.

Dlaczego te dzieci tak dużo jedzą?

Kiedy rodziła się Yogita, ważyła zaledwie 1,5 kg i rodzice w trosce o jej zdrowie zaczęli ją dokarmiać. Gdy dziewczynka skończyła roczek, ważyła już 12 kg. Podobnie było w przypadku dwójki młodszych dzieci.
Teraz rodzeństwo cały czas domaga się jedzenia, ponieważ czuje się głodne. Ich matka cały dzień spędza na przygotowywaniu posiłków, a gdy dzieci nie dostają pożywienia od razu krzyczą i płaczą.
W ciągu jednego tygodnia rodzeństwo zjada tyle, co przeciętna rodzina przez miesiąc.


Polecamy: Kary finansowe dla rodziców za otyłe dzieci - oburza was to, czy się zgadzacie?

Jeśli nie znajdą pomocy, otyłość dzieci skończy się tragedią

Kiedy rodzice zorientowali się, że dzieci są za grube, zaczęli szukać pomocy u specjalistów. Jednak ci odsyłali ich na kosztowne badania, na które rodzina nie ma pieniędzy. Utrzymują się oni za 35 funtów miesięcznie, a i tak często pożyczają pieniądze od rodziny, żeby dzieci nie chodziły głodne.
Ojciec jest już tak zdesperowany, że postanowił sprzedać swoją nerkę, żeby ratować życie dzieci.

Zobacz także: Być ojcem
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (7)
avatar

Rex Kelvin
Rex Kelvin | 2017-05-10 02:10 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Cześć,

Jesteśmy tu po raz kolejny, aby kupić nerki dla naszych pacjentów i zgodzili się zapłacić dobrą sumę pieniędzy wszystkim, którzy chcą ofiarować nerki, aby je uratować i tak Jeśli jesteś zainteresowany byciem dawcą lub chcesz uratować Życie, Musisz napisz do nas e-mail poniżej.

Jest to okazja, aby być bogatym w porządku, zapewniamy i gwarantujemy 100% bezpieczną transakcję z nami, wszystko odbywa się zgodnie z prawem, łączącym dawców nerek.
Więc marnuj więcej czasu, uprzejmie napisz do nas na irruaspecialisthospital20@gmail.com

Szpital Specjalistyczny Irrua.

Odpowiedz

johnsonwilliam
johnsonwilliam | 2017-04-15 22:48 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Witam wszystkich jestem Dr Johnsonwilliam<br>Czy chcesz kupić nerki lub chcesz sprzedać nerkę? Starają się sprzedać nerkę za pieniądze z powodu przerwy finansowego w dół i nie wiesz, co zrobić następnie skontaktuj się z nami dzisiaj i możemy oferują Ci dobre kwotę na Twoje nerki $ 100 milionów USD. Moje imię jest. Dr Johnsonwilliam nasza klinika specjalizuje się w chirurgii nerek i musimy zmierzyć się też z konieczności zakupu i transplantacji nerek z życia odpowiedniego dawcy.<br>Znajdujemy się w Indian, Turcja, UK, USA, Anglii Malezji. Jeśli jesteś zainteresowany w sprzedaż lub kupno nerki proszę nie wahaj się skontaktować się z nami za pośrednictwem<br>Adres e-mail. Johnsonwilliam301@gmail.com<br>N +2349063246459<br>Dr johnsonwilliam

Odpowiedz

johnsonwilliam
johnsonwilliam | 2017-04-15 22:46 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Witam wszystkich jestem Dr Johnsonwilliam<br>Czy chcesz kupić nerki lub chcesz sprzedać nerkę? Starają się sprzedać nerkę za pieniądze z powodu przerwy finansowego w dół i nie wiesz, co zrobić następnie skontaktuj się z nami dzisiaj i możemy oferują Ci dobre kwotę na Twoje nerki $ 100 milionów USD. Moje imię jest. Dr Johnsonwilliam nasza klinika specjalizuje się w chirurgii nerek i musimy zmierzyć się też z konieczności zakupu i transplantacji nerek z życia odpowiedniego dawcy.<br>Znajdujemy się w Indian, Turcja, UK, USA, Anglii Malezji. Jeśli jesteś zainteresowany w sprzedaż lub kupno nerki proszę nie wahaj się skontaktować się z nami za pośrednictwem<br>Adres e-mail. Johnsonwilliam301@gmail.com<br>N 2349063246459<br>Dr johnsonwilliam

Odpowiedz

dr.mercyhospital@gmail.com
dr.mercyhospital@gmail.com | 2016-11-19 18:13 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Ma to na celu informowanie opinii publicznej mężczyzna czy kobieta, którzy są zdrowe i 100% poważne sprzedażą jego nerkę powinna pilnie skontaktować się z dr miłosierdzie Winston Szpital e-mail: dr.mercyhospital@gmail.com, jak mamy dużo pacjentów, którzy aktualnie potrzebuje przeszczepu nerki, szukasz okazji do sprzedaży swoją nerkę do ceny ze względu na przerwę finansowej w dół i będziemy dostarczać $ 450,000USD jego nerki. napisz do nas już teraz, e-mail: dr.mercyhospital@gmail.com i można również dodawać do nas na whats-app z tym numerem +2348104857337 dziękuję.

Odpowiedz

mic
mic | 2016-10-30 08:34 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

mic lekarza
Dzień dobry, Nazywam się mic lekarza Uniwersytetu nauczanie Benin
Szpital, jestem specjalistą w chirurgii narządu, i mamy do czynienia z
kupno narządu od człowieka, który chce sprzedać, i znajdują się w
Nigeria, USA i Malezji, ale nasza siedziba znajduje się w Nigerii. gdyby
jesteś zainteresowany sprzedażą swoje nerki, lub sprzedaży jakiejkolwiek części
narządy ciała proszę skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Kontak

E-mail: micdoctor88@gmail.com
Nadzieję usłyszeć od ciebie.
Pozdrowienia,
dr mic
C.E.O
UNIWERSYTET Beninu NAUCZANIA szpitala.

Odpowiedz

Dr. EHIS
Dr. EHIS | 2015-09-24 14:24 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Chcesz sprzedać swoje nerki? Jestem Dr EHIS, chirurg w szpitalu nauczania Uniwersytecie Beninu. Chcę kupić nerek. Tylko jeden. zainteresowane osoby powinny wysłać do mnie e-mail jak najszybciej przez docspec94@gmail.com

Odpowiedz

hanna
hanna | 2015-04-22 09:27 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Strasznie współczuję tej rodzinie, a najstraszniejsze jest to, że przez brak pieniędzy, dzieci te nie maja pomocy:(

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?