Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Co najcenniejszego ojciec może przekazać synowi? [WIDEO]

| aktualizacja: 23.06.2017 | 0

Tata jest dla syna wzorem faceta – jakiego widzi więc go na co dzień i jak jest traktowany, taki model mężczyzny koduje mu się w głowie. Co więc najlepszego może tata przekazać synowi? Jak być dobrym tatą? Podpowiada Grzegorz Pawłowski, coach.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Ojciec, choć tuż po porodzie ma przede wszystkim wspierać partnerkę, to jednocześnie musi być blisko dziecka. Budować więź z dzieckiembo inaczej, gdy już przyjdzie jego kolej, to nie będzie dla syna czy córki na tyle bliską osobą, na ile by chciał. Poza tym, zapewniając wsparcie matce, tata dba także o niemowlę. A zatem co najlepszego ojciec może dać synowi? Swój czas i obecność

Zobacz też: Co to znaczy być dobrym tatą? WIDEO
 

Co najlepszego ojciec może dać synowi?

„Jeżeli mówimy o tzw. męskich sprawach, to najważniejszy jest po prostu czas spędzany przez ojca z synem. I to, jak ten czas spędza – na ile jest zaangażowany w zabawę z dzieckiem. Warto zapraszać syna do swojego świata – pokazywać mu, co nas interesuje i czym żyjemy. Ale najistotniejsze jest przyglądanie się temu, co się podoba i co interesuje syna” – tłumaczy Grzegorz Pawłowski.  

Warto raz na jakiś czas pobyć tylko z synem, pokazać mu, że jest ważny i jedyny taki na świecie. Warto szanować i z miłością traktować jego mamę. Takie rzeczy dzieci zapamiętują. Tak kształtuje się w ich głowach model faceta. Ba, jakiego mężczyznę chłopcy widzą obok, takim kiedyś najprawdopodobniej będą w przyszłości! 

 
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?