Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

„Naprawdę jesteście z tytanu i pokłon w waszą stronę” - skonany mąż

| aktualizacja: 26.10.2016 | 3

Został sam z dziećmi i szybko doceniał naszą pracę.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(4)
Tata z dzieckiem
fot. fotolia
Pan Dawid, młody tata został sam z dziećmi, gdy jego żona trafiła do szpitala. Po pierwszym dniu opieki nad domem i maluchami zamieścił na Facebooku wpis, w którym docenia codzienną pracę matek: „(…) szacun dla was za to, co ogarniacie, dbając o dom/dzieci, jak wasi mężowie są w pracy”.
 

Szybko przekonał się, że tzw. siedzenie w domu z dziećmi niewiele ma wspólnego z siedzeniem: „(...) w pracy fizycznej to odpoczywam względem tego, co jest do pracy w domu!”

Ten tata zrozumiał, że pranie, sprzątanie, gotowanie, zmywanie plus opieka nad dziećmi to nasza ciężka praca. Miał dość zaledwie po jednym dniu, a my wykonujemy ją codziennie od dnia narodzin dzieci w dzień i w nocy bez wolnych weekendów czy świąt.

Swoją wypowiedź podsumował słowami: „Naprawdę jesteście z tytanu i pokłon w waszą stronę, pozdrawiam skonany mąż”. 

Czytając przemyślenia tego taty, zostawienie ojca samego z dziećmi na kilka dni wydaje się dobrym pomysłem :) Któraś z was próbowała tej metody? Napiszcie w komentarzu.

Marzymy, by więcej ojców (bez wystawiania ich na próbę) doceniało pracę swoich żon.

Zobacz też:
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (3)
avatar

madzia
madzia | 2017-03-17 14:08 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

u mnie mąż z jednym dzieckiem sobie radzi, oczywiście bez ogarniania domu... ale jak zostaje z dwójką na kilka godzin to jak wracam toon od razu musi wyjść się przewietrzyć:D

Odpowiedz

Baba
Baba | 2016-08-25 08:47 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Mój pojechał sam na tydzien z synem do Polski na urlop. Syn zadowolony, żadna krzywda mu sie nie stała, głodny nie chodził, czysty. Maż tez zadowolony, powiedział ze możemy tak robic cześciej :)

Odpowiedz

Luka
Luka | 2016-08-25 01:57 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Mój mąż został z dwójka dzieci na kilka godzin... Wróciłam a dzieci głodne siedziały z nim na kanapie i oglądały tv... Brak słów do mężczyzn..

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?