Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Przydatne narzędzia

Sprawdź, kiedy masz dni płodne:

Kalendarz dni płodnych

Kalendarz dni płodnych to szybki sposób na sprawdzenie aktualnego dnia twojego cyklu. Dowiedz, się jak obliczyć dni płodne. Zobacz, jak wygląda twój cykl owulacyjny. Sprawdź, kiedy może dojść do zapłodnienia.

Wybierz tydzień ciąży:

Kalendarz ciąży

Kiedy spodziewasz się dziecka, każdy tydzień ciąży to kolejna fascynująca opowieść o nowym człowieku. Sprawdź w naszym Kalendarzu ciąży tydzień po tygodniu, jak rośnie twoje dziecko i czego możesz oczekiwać podczas niezwykłych 40 tygodni ciąży.

Sprawdź, czy Twoje dziecko prawidłowo się rozwija:

kg
cm
cm
cm

Siatki centylowe

Skorzystaj z siatek centylowych by sprawdzić, czy rozwój fizyczny Twojego dziecka jest prawidłowy. Dowiedz się jaka powinna być waga, wzrost, obwód główki, ramienia, BMI dziecka.

Wybierz miesiąc życia dziecka:

Kalendarz rozwoju dziecka

Po porodzie przygotuj się na mnóstwo niespodzianek, bo rozwój dziecka będzie cię zaskakiwał na każdym kroku! Ani się obejrzysz, a noworodek zmieni się w niemowlę, niemowlę w dwulatka, a dwulatek w trzylatka.

Kalkulator wagi

kg
cm

Kalkulator BMI

Masz nadwagę albo słyszysz, że jesteś za chuda? Sprawdź, jaka powinna być twoja właściwa masa ciała. Skorzystaj z naszego kalkulatora BMI i zobacz czy ważysz odpowiednio do swojego wzrostu.
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?