Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

National Geographic


kategoria:

Podróżnicze


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
2 oceny

Cena: 34,90 zł
Opis produktu

National Geographic, Nel na tropie przygód. Nel Mała Rerporteka

Dziesięcioletnia Nela od kilku lat zwiedza wraz z rodzicami świat. O tym, co widziała potrafi pięknie opowiadać, zarówno w programach telewizyjnych, jak i w swoich książkach.
W najnowszej swojej książce "Nela na tropie przygód" autorka zabiera nas w podróż po Etiopii, Sri Lance, Kostaryce, Wietnamie, Birmie czy Mauritiusie. Opowiada nam m.in., jak wygląda schronisko dla leniwców, jak wygląda opieka na żółwiem oraz jak znaleźć wieloryby i... smoki. To jednak nie wszystko. W każdym z wydań umieszczone są mapy, zdjęcia i rysunki, które pozwalają dzieciom
poznawać wraz z Nelą geografię, gatunki i zwyczaje egzotycznych zwierząt. Autorka w przystępny sposób opisuje też ludzi i kultury odwiedzanych krajów.
W wielu miejscach w książce zostały umieszczone QR kody ukryte w rysunkach zwierząt (oznaczone "łapką"), które umożliwią dzieciom dostęp do dodatkowych materiałów. Aby je oglądać, wystarczy pobrać aplikację See More (App Store lub Google Play) i zeskanować kod. Pojawi się wtedy filmik, np. o tym jak Nel karmi słonia. 
Książka "Nel na tropie przygód" to nie tylko świetna rozrywka dla młodych czytelników, a przede wszystkim nauka poprzez zabawę. 
 
O autorce: Nela Mała Reporterka. Podróżniczka, reporterka, a przede wszystkim dziecko ciekawe świata. W swoją pierwszą podróż z plecakiem wyruszyła, jak miała 5 lat. W ciągu 5 lat zwiedziła Boliwię, Chile, Peru, Panamę, Kostarykę, Tajlandię, Kambodżę, Filipiny, Wietnam, Sri Lankę, Malezję, Etiopię, Zanzibar, Tanzanię, Kenię, Mauritius, Japonię i Birmę. Pomysł nagrywania reportaży powstał w trakcie podróży, w ten sposób stała się prawdopodobnie najmłodszą reporterką na świecie.

Informacje od wydawcy:
Tytuł: "Nela Mała Reporterka, Nela na tropie przygód"
Data premiery: 21 października 2015, 
ISBN:  978-83-7596-620-6. 
Oprawa: twarda gąbka
Liczba stron: 176 stron
Oceny użytkowników produktu 

National Geographic, Nel na tropie przygód. Nel Mała Rerporteka

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Karolina Borycka
Karolina Borycka

2017-09-03 21:20

fajna

Uwielbiamy program z małą podróżniczką, dlatego książka ta wydaje mi się bardzo ciekawa. Mój synek jeszcze za mały jest na samodzielne czytanie, ale takie wspólne czytanie z dzieckiem to bardzo fajna sprawa. Ksiażki podróżnicze zawsze są ciekawe.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Hanna Górna
Hanna Górna

2016-07-31 18:28

piękna

Pięknie wydana książka, zdecydowanie dla starszaków, młodzieży, a może nawet dla dorosłych. Idealna rzecz do wspólnego czytania przez rodzica i dziecko. Wile wnosi w życie dziecka, zachęca do odkrywania i poznawania świata. Rozbudza pragnienie przeżycia przygody, podróżowania. Zachwyca swoją prostotą a zarazem przekazuje głęboką treść i prawdę.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?