Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Nauka spadania – film dla rodziców w Kinie pod Baranami, 27.03, Kraków

| aktualizacja: 20.03.2014 | 0

Zapraszamy rodziców z dziećmi na seans filmu Nauka spadania – wzruszy i rozbawi rodziców, a dzieci w tym czasie będą mogły spać lub bawić się w specjalnie dla nich wyznaczonym miejscu. Pokaz w Kinie pod Baranami.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
nauka spadania, film, baranki w pieluchach
fot. materiały prasowe
W specjalnym cyklu Baranki w Pieluchach krakowskiego Kina pod Baranami, tym razem zapraszamy na komedię brytyjską Nauka spadania. Warunki na sali dostosowane są do komfortu młodych kinomanów – dzieci mogą bawić się spokojnie na kocach, gdyż światło nie jest całkowicie wygaszane, lub spokojnie spać, ponieważ dźwięk jest przyciszony.
 
W tym czasie rodzice mogą obejrzeć film, w tym tygodniu będzie to komedia pod tytułem Nauka spadania. Jest to ekranizacja powieści Nicka Hornby’ego, autora bestselleru Był sobie chłopiec. Ciepła i pełna humoru opowieść rozbawi i wzruszy. Opowiada o tym, jak w sylwestrową noc, na dachu londyńskiego wieżowca, spotyka się czwórka zdesperowanych ludzi, którzy przyszli tu, aby ze sobą skończyć. Postanawiają jednak wspólnie odwlec decyzję choć do Walentynek...
 
bilety: 12 zł, maluch gratis!

Sprawdź inne wydarzenia kulturalne w twoim mieście
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?