Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Kocio.pl


kategoria:

Maty edukacyjne


Autor: Anna Parcheta
Ocena:
1 ocena

Cena: 220 zł
Opis produktu

TaMata, mata edukacyjna

TaMata to bezpieczna mata edukacyjna o średnicy 140 cm. Pozwoli dziecku na swobodną zabawę – turlanie, obracanie się, pełzanie czy raczkowanie. Mogą z niej korzystać dzieci od pierwszych dni życia. TaMata pomoże dziecku odkrywać fascynujący świat dźwięków, kształtów i tekstur, ma bowiem liczne piszczałki, grzechotki, elementy szeleszczące, kolorowe rypsowe i satynowe tasiemki oraz materiałowe wypustki w kształcie serduszka czy chmurki. Matę można zmienić także w pojemny worek na zabawki dziecka, a także miękką pufę do siedzenia.
Mata TaMata jest dostępna w kilku wersjach kolorystycznych: czerwień, zieleń, turkus. Na indywidualne zamówienie może być uszyta także w innym kolorze. Mata TaMata jest szyta ręcznie z wysokogatunkowych tkanin – bawełny oraz polaru minky. Jest łatwa w utrzymaniu i można ją prać.

Gdzie można kupić: kocio.pl
Oceny użytkowników produktu 

TaMata, mata edukacyjna

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-10-29 05:49

Za droga

Wizualnie mata prezentuje się bardzo ładnie myślę że jest to dzięki bardzo ładnej kolorystyce i wysokiej jakości wykonania tego produktu. Jedynym ale moim zdaniem bardzo Dużym minusem jest jej wysoka cena. Porównując do konkurencji można tam kupić podobnej jakości produkt prawie 2 razy taniej

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?