Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Nestle


kategoria:

Mleka powyżej 1. roku życia dziecka


Pojemność: 350 ml/g
Ocena:
4 oceny

Cena: 14,99 zł
Opis produktu

Nestle, Junior, Mleko modyfikowane z kleikiem ryżowym

Mleko Nestlé Junior z kleikiem ryżowym od 1 roku życia jest specjalnie stworzone dla Twojego rocznego malucha. Dostarcza mu odpowiednich składników odżywczych i witamin ważnych dla jego zbilansowanej diety. W porównaniu do mleka krowiego, mleko Nestlé Junior zawiera: - 19 razy więcej żelaza - Zalecaną dzienną dawkę wapnia w 500 ml oraz 10 witamin ważnych dla zdrowia Twojego dziecka. Dodatek kleiku ryżowego sprawia, że mleko jest bardzie sycące.
Oceny użytkowników produktu 

Nestle, Junior, Mleko modyfikowane z kleikiem ryżowym

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-26 17:25

Dobre

Mleko w smaku jest dobre. Dostarcza dziecku dużo składników odżywczych i witamin. Jest łatwe i szybkie w przygotowaniu. Jest syte. Minus za cenę jak dla mnie zbyt wysoka do takiej ilości produktu.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-07 14:33

mleko z kleikiem

Ani dobre , ani złe , posiada wartości odżywcze jak każde inne . Próbowaliśmy wszystkich dostępnych do kupienia mlek na terenie polski i wielu dostępnych wyłącznie w Europie zachodniej . Jak dla mnie wszystkie są jednakowe , jedynie różnią je dwie rzeczy : producent i cena na opakowaniu . Atutem jest gotowe mleko z kleikiem ryżowym , nie trzeba dodawać .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Mariola Kłusek
Mariola Kłusek

2014-12-29 21:04

polecam

Zdażyło nam się kupić jedno opakowanie tego mleczka będąc na wakacjach bo waniliowe akurat sie skończyło i muszę powiedzieć że to także okazało się smaczne. Myślałam że nie będzie chciała pić takego z kleikiem ale się pomylłam, smakowało i nie było po nim żadnych problemów. Wypiła cały kartonik tego mleka, było dobrze tolerowane przez brzuszek. Mleczko jest bardzo smaczne, zdrowe, zawiera dużo witamin które są potrzebne dziecku to prawidłowego rozwoju jednak po tym jednym opakowaniu nie zauwazyłam żeby było bardziej syte od np.waniliowego.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna Bizowska
Katarzyna Bizowska

2014-12-01 17:44

Dla małych brzuszków

Używaliśmy go już dość długo na zmianę z innymi, w tym Nestle Junior Waniliowym. Te ma dodatek kleiku ryżowego, ale jest go naprawdę mało ja i tak dodaję jeszcze trochę kaszki. Poza tym u córki żadnych objawów ubocznych.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?