Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Nestle


kategoria:

Kaszki


Pojemność: 180 g ml/g
Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
2 oceny

Cena: 8,79 zł
Opis produktu

Nestle, Kaszka gryczana ze śliwką

Kaszka gryczana ze śliwką Nestle przeznaczona dla niemowląt po 6. miesiącu życia. Kaszka zawiera m.in. żelazo (jedna porcja dostarcza ponad połowę dziennego zapotrzebowania na ten składnik), witaminę C, witaminę A i cynk, a także jod. Wszystkie te składniki wspomagają układ odpornościowy dziecka i wspomagają jego rozwój poznawczy. Kaszki zawierają również bakterie Bifidobacterium lactis (Bifidus BL), które naturalnie zasiedlają przewód pokarmowy dzieci karmionych piersią. Mają też sporo błonnika pokarmowego. Kaszkę można przygotować na mleku modyfikowanym.

Gdzie można kupić: sklep internetowy Rossmann
Oceny użytkowników produktu 

Nestle, Kaszka gryczana ze śliwką

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-05-24 20:58

Średnia

Synek niestety nie chce na nią spojrzeć. Skład też nie jest najlepszy. Oczekiwałam o wiele więcej po tej kaszce. W przygotowaniu jest bardzo prosta, bez grudek. Konsystencja gładka. W smaku jak dla mnie nie najgorsza, ale jadałam lepsze. Lepiej się zastanowić nad nią zanim ją kupimy.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna Wysocka
Katarzyna Wysocka

2017-02-14 15:57

Cukier, cukier i jeszcze raz cukier

Z tą kaszką wiązałam spore nadzieje. Zwykłej kaszy gryczanej synek nie chce jeść, więc ta byłaby świetnym rozwiązaniem. Przygotowuje się ją bardzo łatwo, jednak i tak nie zmienia to faktu, że jest tak naszpikowana cukrem, że absolutnie jej swojemu dziecku nie podam. Dodatkowo smak śliwki nie jest wyczuwalny. Absolutnie nie polecam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?