Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Nestle


kategoria:

Mleka początkowe


Pojemność: 90 ml ml/g
Autor: anna
Ocena:
7 ocen

Cena: 3 zł
Opis produktu

Nestle, Mleko początkowe NAN PRO 1 w płynie

Mleko początkowe Nan Pro 1 z B. lactis w płynie polecane jest niemowlętom, które urodziły się zdrowe, ale jakiś powodów nie mogą być karmione piersią. Zawiera ono m.in. aktywne kultury bakterii Bifidobacterium lactis (B. lactis), wysokiej jakości białko OPTIPRO® oraz DHA/ARA (długołańcuchowe wielonienasycone kwasy tłuszczowe).
W skład mleka wchodzą również: serwatka (z mleka), mleko odtłuszczone, oleje roślinne (oleina palmowa, niskoerukowy olej rzepakowy, olej kokosowy, olej słonecznikowy), serwatka słodka (z mleka), laktoza (z mleka), maltodekstryna, cytrynian wapnia, olej rybi, wodorotlenek potasu, cytrynian potasu, chlorek magnezu, lecytyna sojowa, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), olej z Mortierella alpina, chlorek potasu, chlorek sodu, L-fenyloalanina, fosforan sodu, witaminy (C, E, niacyna, kwas pantotenowy, A, B1, B6, D3, K1, B2, kwas foliowy, B12, biotyna), wodorotlenek wapnia, tauryna, siarczan żelazawy, L-histydyna, inozytol, siarczan cynku, nukleotydy, L-karnityna, siarczan miedzi, węglan wapnia, selenian sodu, jodek potasu, siarczan manganu, koncentrat białka serwatkowego (z mleka).

Mleko początkowe Nan Pro 1 z B. lactis w płynie dostarczy dziecku wszystkie składniki pokarmowe niezbędne do optymalnego rozwoju psychofizycznego.

Ważna informacja! Karmienie piersią jest najlepszym sposobem karmienia niemowlęcia. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca, aby przez 6 pierwszych miesięcy życia niemowlę było karmione wyłącznie piersią. Dzieci, które z uzasadnionych przyczyn nie mogą być karmione piersią, po konsultacji z lekarzem powinny otrzymywać mleko modyfikowane początkowe. 
Oceny użytkowników produktu 

Nestle, Mleko początkowe NAN PRO 1 w płynie

 (7)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-11 23:31

Przydatna buteleczka

Mleko od razu jest przygotowane do spożycia. Wystarczy tylko doprowadzić je do odpowiedniej temperatury. W smaku jest dobre. Nie uczyla malucha ani nie powoduje dolegliwości brzusznych. Dostarcza dziecku dużo składników odżywczych. Dostępne jest w przystępnej cenie. Sprawdzi się w warunkach gdy nie mamy możliwości malucha karmić.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-03-02 11:49

Praktyczne i przydatne.

Takie właśnie mleczko w butelkach było w szpitalu. Mały był nim dokarmiany. Po wyjściu ze szpitala również kupiliśmy kilka takich małych buteleczk. Od razu gotowe do spożycia. A najbardziej przydatne przy podróży czy też wyjściu na spacer lub w gości. Małemu nic po nim nie było,a miał dosyć wrażliwy brzuszek.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Anna Baran
Anna Baran

2016-04-28 15:12

Polecam

Mleko w buteleczce idealne do podania dziecku. Nie zastąpione na spacerze, czy przy nagłym wyjściu z domu.; Również bardzo dobrze się sprawdza podczas nocnych karmień, skraca czas oczekiwania na przyrządzenie mleka z proszku. Dziecko dobrze je toleruje i nie ma żadnych reakcji alergicznych.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Jarek Dłubak
Jarek Dłubak

2016-02-23 13:02

bardzo pomysłowe

bardzo dobry pomysł z przygotowaniem dla dziecka gotowego mleka. Dzięki temu świetnie przydaje się, gdy nie mamy dostępu do samodzielnego przyrządzenia. Wygodne w otwieraniu.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Lucyna Tomczyk
Lucyna Tomczyk

2015-11-14 14:05

Polecam

U nas tez w szpitalu podawali noworodkom mleko w tych butelkach. Stwierdziliśmy, że są na tyle wygodne i praktyczne, że kupiliśmy ich trochę po wyjściu ze szpitala. Korzystamy z nich zwykle w nocy, na spacerach i wyjazdach. Jest to wygodne. NA codzień rozrabiamy mleko w proszku, bo butelkowane wychodzi jednak dość drogo.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Hanna Górna
Hanna Górna

2015-11-02 10:13

super

Wygodna i bardzo praktyczna jednorazowa butelka. Nam takie buteleczki towarzyszyły w szpitalu, gdy mama została już wypisana do domu, a córeczka została w szpitalu na oddziale noworodkowym. W nicy, gdy mamy nie było dostawała takie buteleczki z mlekiem. Sprawdziły się.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Anna Tomczyk-Anioł
Anna Tomczyk-Anioł

2015-10-23 18:25

Super

Mleko NAN1 w płynie to super pomysł na spacery i podróże. Co prawda jego cena powoduje to, że nie specjalnie opłaca się go używać na co dzień, ale rewelacyjnie sprawdza się w sytuacjach wyjątkowych. Wygodniej jest wziąć ze sobą buetlkę czy dwie mleka niż butle z wodą i puszkę mleka. Jedynym minusem jest to, że w zestawie z butelką nie ma smoczka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?