Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Nestle


kategoria:

Mleka początkowe


Pojemność: 400 ml/g
Autor: anna
Ocena:
5 ocen

Cena: 29 zł
Opis produktu

Nestle, Mleko początkowe NAN PRO H.A. 1

Mleko początkowe NAN PRO H.A. 1 jest hypoalergicznym mlekiem dla zdrowych od urodzenia niemowląt, u których istnieje podwyższone ryzyko wystąpienia alergii na białko mleka krowiego (np. gdy jeden z członków rodziny jest alergikiem), a które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią.
Produkt został tak skomponowany, by dostarczyć dziecku wszystkie składniki pokarmowe niezbędne do optymalnego rozwoju psychofizycznego.
Mleko zawiera unikalną kompozycję składników: aktywne kultury bakterii Bifidobacterium lactis (B. lactis) i wysokiej jakości hydrolizowane białko OPTIPRO®, a także dodane DHA/ARA (długołańcuchowe wielonienasycone kwasy tłuszczowe).
Poza tym w jego skład wchodzą: laktoza (z mleka), oleje roślinne (olej słonecznikowy, olej kokosowy, olej rzepakowy, oleina palmowa), białko serwatkowe (z mleka), koncentrat białka serwatkowego (z mleka), fosforan wapnia, maltodekstryna, chlorek magnezu, wodorotlenek potasu, chlorek potasu, olej rybi, L-arginina, fosforan potasu, olej z Mortierella alpina, wodorotlenek sodu, L-histydyna, chlorek sodu, dwuwinian choliny, L-tyrozyna, witaminy (C, E, A, niacyna, kwas pantotenowy, D3, B1, B2, B6, K1, kwas foliowy, B12, biotyna), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), tauryna, inozytol, siarczan żelazawy, L-karnityna, siarczan cynku, nukleotydy, siarczan miedzi, siarczan manganu, selenian sodu, jodek potasu.

Ważne! Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowląt i powinno być kontynuowane tak długo jak to możliwe. Wprowadzanie do diety niemowlęcia mleka modyfikowanego lub mleka krowiego musi odbywać się pod kontrolą lekarza.
Oceny użytkowników produktu 

Nestle, Mleko początkowe NAN PRO H.A. 1

 (5)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-03-24 21:59

Bardzo dobre dla wrażliwego brzuszka

Tym mlekiem synek był dokarmiany już w szpitalu. Potem też go używaliśmy. Synek nie ulewał i nie miał też problemów z brzuszkiem. Bardzo dobrze tolerował to mleczko. Skład jest bardzo dobry. Zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze dla tak małych dzieci.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2016-02-24 09:08

mleko dobre.

Jak każde mleko poczatkowe jest wzbogacone o składniki i minerały potrzebne dziecku do prawidłowego rozwoju. Łatwe i wygodne w przygotowaniu, dosyc smaczne poza tym puszka ma duża pojemność. Cena niezwykle przystępna. Nie powoduje żadnych alergii.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Jóźwik
Izabela Jóźwik

2015-12-10 11:15

okropne

Kazde dziecko jest inne ale mojej corce akurat to nie posmakowalo w dodatku okropnie po nim ulewala a malo tego czasami nawet wrecz wymiotowala, po tygodniu musielismy je zmienic na inne, poniewaz to nie bylo dobre dla naszej corki

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Lucyna Tomczyk
Lucyna Tomczyk

2015-11-20 22:22

Polecam

My jesteśmy zadowoleni z tego mleka choć był moment, że było trudno dostępne i trzeba było szukac po sklepach choćby jednej puszki. Ale mleko jest dobre jakościowo jeśli chodzi o skład. Nie jest drogie. Można podawać na ciepło i w temperaturze pokojowej. Nie powoduje alergii. U nas przy podawaniu tego mleka nie było też kolek.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Anna Tomczyk-Anioł
Anna Tomczyk-Anioł

2015-10-23 18:31

Polecam

Polecam z czystym sumieniem to mleko. Córka była nim dokarmiana od pierwszego dnia życia. Nie miała problemów z brzuszkiem czy nadmiernym ulewaniem, refluksem. Ma bardzo dobry skład dla rozwoju dziecka i do tego jest w dobrej cenie. My po 3 tygodniu byliśmy zmuszeni zmienić je na NAN PRO 1, ponieważ był problem z dostępnością u nas H.A. Na szczęście to też córka dobrze tolerowała.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?