Baby online.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Nestle


kategoria:

Kaszki


Pojemność: 500 ml/g
Ocena:
3 oceny

Cena: ok. 20 zł
Opis produktu

Nestle, Sinlac (Produkt zbożowy bezglutenowy)

Nestlé Sinlac to specjalny, pełnowartościowy, bezglutenowy i bezlaktozowy produkt zbożowy, przeznaczony dla niemowląt po 4. miesiącu życia. Stworzony został z ryżu i mąki chleba świętojańskiego. Wzbogacony jest w witaminy i składniki mineralne. Polecany jest w przypadku alergii na białko mleka krowiego, przy profilaktyce alergii, diecie bezglutenowej, a także przy nietolerancji laktozy i niedoborach masy ciała.Nestlé Sinlac stanowi pełnowartościowy, samodzielny posiłek. Stosowany jest w przypadku alergii na białko mleka krowiego i/lub białko soi - jako uzupełnienie karmienia naturalnego lub preparatami mlekozastepczymi. Polecany także jako produkt zapobiegający alergii. Może być stosowany w diecie bezglutenowej (celiakia), a także przy nietolerancji laktozy (np. po biegunkach).
Oceny użytkowników produktu 

Nestle, Sinlac (Produkt zbożowy bezglutenowy)

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Izabela Wołoszyn
Izabela Wołoszyn

2015-06-19 10:54

Świetny produkt

Gdy syn dostał wysypki, i zaczęliśmy podejrzewać alergię na mleko krowie wypróbowaliśmy Sinlac.U nas zagościł na stałe do dzisiaj. Świetna kaszka, pełnowartościowy posiłek, bogaty w witaminy.Dobrze sie rozpuszcza z wodą, nie robią się grudki, troszkę za słodki. Mojemu dziecku bardzo smakuje.Był czas że dziecko wolało zjeść Sinlac zamiast mleka.Podobny produkt innej firmy uczulał małego.Jestem bardzo zadowolona z tej kaszki.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Joanna Olaszek
Joanna Olaszek

2014-11-20 19:29

Dobre

Użwałam do zagęszczania potraw dziecka. Ma neutralny smak i idealnie nadaje się do zagęszczania potraw słodkich jak i obiadków. Jest natomiast dosyć drogi, a nie nie jest lepszy od produktów typu kleik ryżowy więc nie widzę potrzeby żeby przepłacać.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Justyna Wojtycza
Justyna Wojtycza

2014-10-28 06:57

polecam

używałam tego produktu gdy było podejrzenie alergii pokarmowej u córki, pewnym okresie prprostu wykazywała objawy nietolerancji na mleko krowie.- przygode z sinlac zaczęłam więc używać do zagęszczania mleka i tu sprawdza się idealnie. Dziecko chętnie jadło więc twierdze iż jej smakowało. Fajnie że w tekturowym opakowaniu są podzielone na dwie porcje te kaszki i pozwala to na wykorzystanie później.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?