Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

"...Nie nam oceniać SENS PŁODZENIA TAKICH DZIECI" Ohydna odpowiedź na prośbę matki chorego dziecka!

| aktualizacja: 02.03.2016 | 1
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Beata Olek chciała wydrukować apel o pomoc finansową dla jej czteroletniego chorego dziecka. Zwróciła się z prośbą o rabat do jednej z drukarni. I dostała odpowiedź, która zwala z nóg! 

"Niestety, ale nie pomożemy. Podobne apele bardzo się obecnie upowszechniły. Dostajemy ich w różnej formie kilkanaście tygodniowo. Nie nam oceniać ich wiarygodność, sytuację materialną czy sens płodzenia takich dzieci. Pozdrowienia, Maciej Szumski"Odmowa rabatu to oczywiście święte prawo każdej firmy – ale nikt nie ma prawa pisać w taki sposób do matki ciężko chorego dziecka! Szanowny Panie Macieju Szumski z Drukarnia.pl – rzeczywiście nie panu oceniać ani wiarygodność ani cokolwiek innego. My za to oceniamy pana odpowiedź jako ohydną dyskryminację chorego dziecka i jego matki. 

Zuzia Olek-Górak ma 4 lata i żyje z autyzmem i padaczką. W dodatku, ze względu na swoją chorobę neurologiczną, nie czuje bólu, a to zagraża jej życiu i zdrowiu. Mimo obciążeń zdrowotnych, dziewczynka cały czas się rozwija, żeby jednak rozwijać się nadal, potrzebuje pomocy specjalistów – a to kosztuje.

 Żeby pomóc Zuzi możecie przekazać  1% podatku albo darowiznę pieniężną na subkonto Zuzi w Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą". 
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

zdegustowana
zdegustowana | 2016-03-03 13:15 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Żenada... Ale co się dziwić " Miłość większości oziębnie".. Chyba w tym świecie nic mnie już nie zdziwi :-(

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?