Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Nie uwierzycie, kogo ona karmi piersią! Dlaczego to robi?

| aktualizacja: 13.06.2016 | 0

Szokujące zjawisko, które ciężko nam zrozumieć. O tym rzadko głośno się mówi, ale nie tylko dzieci coraz częściej domagają się karmienia piersią!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Kobieta
fot. fotolia
Choć tekst dotyczy karmienia piersią, niewiele ma on wspólnego z macierzyństwem. Piszemy o tym zjawisku, jako ciekawostce. Nie jest to jednak pojedynczy przypadek, który warto zignorować, lecz coraz popularniejsze zjawisko. Według raportów Googla częściej niż "mój mąż chce mieć dziecko" wpisywana jest w wyszukiwarkę fraza: "mój mąż chce, żebym karmiła go piersią". Nas to dziwi, a nawet szokuje. A ciebie?

Zrezygnowała z pracy, by karmić chłopaka piersią!O przypadku Jennifer Mulford zrobiło się ostatnio bardzo głośno w sieci. Kobieta wyznała w jednym z wywiadów, że rzuciła pracę, żeby móc karmić swojego chłopaka piersią. Przeczytała bowiem, że karmienie mężczyzny piersią wzmacnia relacje w związku. Rozpoczęła więc poszukiwania mężczyzny, który chciałby wejść w tego typu relację. Związała się ze swoim starym znajomym ze szkoły - Bradem. "Obydwoje chcieliśmy takiej magicznej więzi" - wyznają. Brad jest kulturystą, dlatego docenia wartości odżywcze kobiecego mleka. 
Kobieta, by móc karmić, wywołała sztucznie laktację (nie karmiła od 20 lat). Czynność ta pochłonęła ją do tego stopnia, że rzuciła pracę, by móc pobudzać swoje piersi do karmienia co dwie godziny, tak jakby naprawdę karmiła dziecko.

Mój mąż chce, żebym karmiła go piersią

Przypadek Jennifer nie jest odosobniony! Szokująca wiadomość jest taka, że (według raportu Googla) częściej niż "mój mąż chce się rozwieść" czy "mój mąż chce mieć dziecko" wpisywana jest w wyszukiwarkę fraza: "mój mąż chce, żebym karmiła go piersią"! 
"New York Times" oraz "Time" przedstawiają szczegółowe badania na temat tego, czego najczęściej szukamy w Internecie. Najczęściej zapytania dotyczące karmienia mężczyzn pochodzą z Indii, ale nie tylko. W Japonii powstał specjalny bar, w którym podawane są napoje na bazie kobiecego mleka. 
"To się dzieje na całym świecie, nie tylko w Indiach, ale w Chinach i Europie" - powiedziała dr Diane Spatz, profesorka z "University of Pennsylvania School of Nursing", dodając: "Mężczyźni myślą: Istnieje tyle korzyści dla zdrowia płynących z ludzkiego mleka, więc jeśli jestem człowiekiem i chcę być zdrowszy, to jest to, co mogę zrobić".

Zobacz też: Kosmetyczka odmówiła przekłucia uszu 4-latce. Słusznie?
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?