Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Nie zapłacił za parking, bo żona rodziła. Co znalazł za wycieraczką?

| aktualizacja: 03.08.2016 | 3

Czy w Polsce są jeszcze życzliwi ludzie? Przekonaj się!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(4)
Żona rodziła, nie opłacił parkingu
fot. Fb Damian Michałowski
„Jestem w szpitalu.
Moja żona RODZI!
Kupię bilecik, przestawię samochód najszybciej jak to tylko możliwe! 
PROSZĘ O WYROZUMIAŁOŚĆ!”

Tak brzmi napis na karteczce, którą pan Damian umieścił za szybą auta. Z notatki domyślamy się, że mężczyzna zawiózł żonę do szpitala, ale nie zdążył opłacić miejsca parkingowego. Gdy wrócił, zaskoczenie jego było tak duże, że sfotografował to, co zobaczył i zamieścił na Facebooku z komentarzem: "Polsko, nie brakuje Ci życzliwości i dobrych ludzi!". Okazuje się bowiem, że w międzyczasie ktoś kupił za niego bilet parkingowy i włożył go za szybę. „Patrzę dalej, a za wycieraczką opłacony bilecik parkingowy - ktoś go kupił i tam włożył!”


 
 

Prosił o wyrozumiałość, a dostał akt życzliwości, który zachwycił internautów. W ciągu zaledwie 17 godzin post zyskał 69 tysięcy polubień, ponad 3 tysiące udostępnień i prawie 500 komentarzy. Pojawiły się głosy zdziwienia, jak to możliwe, że mężczyzna zdążył napisać kartkę, a nie miał czasu, by kupić bilet parkingowy. Przyczyn może być wiele. Nas zaskoczyło wyjaśnienie jednej z mam, która tłumaczy, że są mężowie wożący taką karteczkę już kilka tygodni przed spodziewanym terminem porodu żony, dlaczego? W Polsce ciężko znaleźć miejsce parkingowe, parkingi przyszpitalne są często płatne, parkometr może być daleko, przyszły tata może nie mieć przy sobie drobnych, znamy też takich, co z roztargnienia zapominali całego portfela, gdy wieźli swoje żony do porodu (jeden nawet zapominał żony, wsiadając do samochodu z torbami do porodu:) ). 

Niezależnie od przyczyn pozostawienia kartki, daje ona wiarę w bezinteresowną chęć pomocy drugiemu człowiekowi - "Polsko, nie brakuje Ci życzliwości i dobrych ludzi!"

Zobacz też: Wstrząsający raport NIK z kontroli polskich porodówek!
 
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (3)
avatar

Aga
Aga | 2017-06-19 10:20 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Tylko Polak może szukać oszustwa i najważniejszą dla niego rzeczą jest fakt kiedy została wypisana owa kartka dlaczego takim ładnym pismem i czy przypadkiem nie musiał czegoś załatwić w bibliotece naprzeciw... smutne. Właśnie dlatego mój mąż po prostu wziął na klatę mandat który dostał bez żadnej karteczki. Pomijam fakt, że akurat przed szpitalem dla rodzących powinno być jakieś darmowe miejsce dla takich Panów, po przyjęciu na oddział powinni wystawiać jakieś zaświadczenie czy coś

Odpowiedz Pokaż odpowiedzi

Ania
Ania | Aga | 2017-06-21 07:19 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Jestem za,to byłby bardzo dobry pomysł,2 miejsc nikogo by nie zbawiły

Odpowiedz

aqua
aqua | 2016-08-03 21:20 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Również żona mogła pisać w drodze karteczkę

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?