Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Alarmujące statystyki niepłodności - film

| aktualizacja: 09.11.2017 | 1

Konsultant ds. andrologii w Klinice InviMed ostrzega: coraz więcej mężczyzn ma kłopoty z płodnością. Prawie w połowie przypadków niepłodności pary, problem leży po stronie mężczyzny.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Kiedy para zgłasza się do kliniki leczenia niepłodności, w pierwszej kolejności lekarze starają się ustalić przyczynę braku ciąży, a dopiero potem opracowują indywidualny program leczenia niepłodności (np. zapłodnienie in vitro). Coraz częściej (już prawie w połowie przypadków niepłodności) czynnikiem odpowiedzialnym za kłopoty z zajściem w ciążę jest niezdolność do zapłodnienia leżąca po stronie mężczyzny, np. zbyt mała liczba plemników w nasieniu. Potwierdza to lek. med. Krzysztof Żychowicz, specjalista urolog-chirurg, konsultant ds. andrologii w Klinice InviMed we Wrocławiu i zachęca mężczyzn do tego, by się badali. 

 
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

Martinez
Martinez | 2016-11-23 16:22 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Głupotą jest pisać "program leczenia niepłodności- zapłodnienie in vitro". To zaraz zaraz.... Program LECZENIA bezpłodności, który ma zaradzić niemożności zajścia w ciążę, czy ominięcie problemu bezpłodności i dokonanie zapłodnienia pozamacicznego, poza ciałem kobiety, tzn. w labolatorium ??? Jest cicha zmowa milczenia, żeby kłamać, że zapładnianie w labolatorium "in vitro" (z łac. "na szkle"), cokolwiek leczy. Powiedzmy szczerze- kobieta wciąż jest niepłodna a wy tylko zapładniacie w probówce.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?