Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Niesamowita 11-latka zszokowała jurorów. Czy podobne emocje wzbudzą dzieci w programie "Mali giganci"?

| aktualizacja: 10.12.2015 | 0

Diandra Bancu już po kilku sekundach występu sprawiła, że jurorom "opadły szczęki". Teraz jest gwiazdą internetu. Film z jej występem bije rekordy oglądalności. Czy podobnie będzie po polskim programie "Mali giganci", który rusza w sobotę, 7 marca?

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(3)
Diandra Bancu już po kilku sekundach występu w programie Next Star zachwyciła jurorów, którzy najpierw szeroko otworzyli oczy ze zdziwienia a potem wstali i z wypiekami na twarzy komentowali niesamowity występ 11-latki. Od tamtej chwili o dziewczynce mówi cały świat. Jej filmik jest jednym z najbardziej udostępnianych w internecie. Czy  podobne emocje będą towarzyszyły  po emisji - już w najbliższą sobotę, 7 marca- polskiego programu "Mali giganci"?
 

TVN szuka dzieciaka, który przegada Kubę Wojewódzkiego

W najnowszym programie TVN to dzieci będą grać główną rolę i kierować na siebie światła jupiterów. Producenci programu liczą, że uczestnicy programu w wieku 4-12 lat zawstydzą swoimi zdolnościami niejednego dorosłego!  Podczas castingów utworzono  6 drużyn, a w każdej z nich znalazł się jeden uzdolniony wokalista, para taneczna oraz jeden showman – czyli przebojowe dziecko potrafiące przegadać Kubę Wojewódzkiego i mówić lepsze żarty od Filipa Chajzera. Nastepnie w programie każda z drużyn będzie mieć swojego opiekuna artystycznego i nazwę. Natalia Lesz, Ula Chincz, Aneta Todorczuk-Perchuć, Olivier Janiak, Czesław Mozil oraz Piotr Rubik do każdego odcinka przygotują swój zespół, by zaprezentować się przed Agnieszką Chylińską, Katarzyną Bujakiewicz i Kubą Wojewódzkim.
 

Co o tym sądzisz?

Podziel się z nami swoją opinią po programie. Wróć do nas i skomentuj. Co chcesz: formułę programu, który z dzieciaków był twoim zdaniem najlepszy a który z jurorów może bać się o pracę, bo  za kilka lat zastąpi go młodszy showman, jak tylko ukończy przedszkole?
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?