Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Grupa Wydawnicza Foksal


kategoria:

Dla rodziców


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
0 ocen

Cena: 48 zł
Opis produktu

Niki Segnit, Leksykon smaków

Książka "Leksykon smaków" Niki Segnit określana jest mianem arcydzieła oraz biblią smaków. Ta książka została przetłumaczona na kilkanaście języków i jest pozycją obowiązkową dla wszystkich miłośników gotowania i jedzenia. 
Niki Segnit w swojej książce opisała, jak łączyć ze sobą smaki. Autorka wybrała 99 produktów i podzieliła je na grupy według tożsamości smaku, np. pieczony (czekolada, kawa, orzeszki ziemne), mięsny (kurczak, wieprzowina, wątroba), ziemisty (kumin, grzyby, buraki), morski (kawior, ostrygi, skorupiaki, białe ryby), leśny (orzechy laskowe, dynia piżmowa, kasztany). Następnie połączyła poszczególne składniki w pary i stworzyła własną smakową paletę,  co przyniosło gigantyczną liczbę kombinacji (niemal 5 tysięcy - w książce opisanych jest blisko 1000). Dodatkowo pozycja zawiera wiele ciekawostek kulinarnych. 
"Leksykon smaków" to książka, która zainicjuje niejedną rewolucję kuchenną, ale spodoba się też osobom, które nie mają ambicji zostania szefem kuchni... nawet w swoim domu.    

Gdzie można kupić: sklep internetowy Grupa Wydawnicza Foksal
Oceny użytkowników produktu 

Niki Segnit, Leksykon smaków

 (0)

Jeszcze nikt nie dodał oceny o tym produkcie.

Zaloguj się i dodaj opinię
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?