Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Sanofi


kategoria:

Preparaty dla dorosłych


Autor: Anna Parcheta
Ocena:
2 oceny

Cena: 8 zł
Opis produktu

No-Spa, lek rozkurczowy

No-SPA® jest lekiem rozkurczowym, który zawiera drotawerynę – substancję czynną, która działa silnie rozkurczowo, likwidując skurcze niezależnie od ich pochodzenia. NO-SPA® zalecana jest w leczeniu różnych bólów w obrębie jamy brzusznej - związanych z miesiączką, wzdęciami, zapaleniem dróg moczowych, kamicą dróg żółciowych i nerek, zapaleniem miedniczek nerkowych oraz zespołem jelita drażliwego.

Gdzie można kupić: www.cefarm24.pl

 

Oceny użytkowników produktu 

No-Spa, lek rozkurczowy

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Wiesława Tomaszewska
Wiesława Tomaszewska

2017-08-15 22:05

polecam

No-Spa to lek, który towarzyszył mi przez długi czas gdy byłam w ciąży. Dzięki jego działaniu rozkurczowemu pomagał mi z problemem skurczów. Obecnie lek ten przyjmuję podczas silnych bólów menstruacyjnych. Jest pomocny. Tabletki małe dzięki czemu nie ma żadnego problemu z ich połknięciem. Cena jak najbardziej odpowiednia. Są większe i mniejsze opakowania, w zależności od potrzeb.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna Moń
Katarzyna Moń

2017-08-14 22:57

najlepszy

Najlepszy lek rozkurczowy z jakim kiedykolwiek miałam doczynienia. Koniecznie musze go zawsze miec w apteczce. Bardzo pomaga na bole menstruacyjne. Łatwa, mała do połknięcia tabletka. Bardzo szybko zaczyna działać i przynosi długotrwała ulgę. Lek zażywałam tez w ciąży rozkurczowo, również pomógł. Polecam,lek ten powinna mieć każdka kobieta w apteczce.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?