Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Wydawnictwo Dwie Siostry


kategoria:

Dla maluchów (0-3)


Autor: Anna Trochimczyk
Ocena:
1 ocena

Cena: 32 zł
Opis produktu

Rotraut Susanne Berner, Noc na ulicy Czereśniowej

"Noc na ulicy Czereśniowej" Rotraut Susanne Berner to książka dla dzieci w wieku przedszkolnym. Każda strona tej książki to barwna, pełna szczegółów i postaci ilustracja przedstawiająca fragment miasta. Na kolejnych rozkładówkach odnajdujemy tych samych bohaterów w różnych miejscach i momentach dnia.
"Noc na ulicy Czereśniowej" to książka pełna zabawnych szczegółów, sympatycznych postaci i ujmująco codziennych sytuacji książka obrazkowa, w której nie pada ani jedno słowo. Na Czereśniowej zapada noc. Ludzie i zwierzęta układają się do snu, ale nie wszyscy spędzą tę noc w ciepłym łóżku. Niektórzy wybrali się na nocne czytanie do biblioteki. Albo na festyn w parku, by podziwiać fajerwerki. Inni wolą spacer przy świetle księżyca. A są i tacy, którzy ruszają w pościg za włamywaczem. 
Ciepłe ilustracje Rotraut Susanne Berner, jej sympatyczni bohaterowie, humor i pogodny klimat ulicy Czereśniowej oczarowały już tysiące małych czytelników na całym świecie. „Noc na ulicy Czereśniowej” razem z „Wiosną...”, „Latem...”, „Jesienią...” i „Zimą...” tworzy serię, która jak dotąd ukazała się w 15 krajach w łącznym nakładzie niemal 1 000 000 egzemplarzy.

Tytuł: Noc na ulicy Czereśniowej
Autor: Rotraut Susanne Berner
ISBN 978-83-63696-40-5
Format: 26 x 34 cm
Oprawa: twarda, książka kartonowa
Liczba stron: 14

Gdzie można kupić: księgarnia internetowa Dwie Siostry
Oceny użytkowników produktu 

Rotraut Susanne Berner, Noc na ulicy Czereśniowej

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
anna trochimczyk
anna trochimczyk

2017-09-28 10:00

ciemno wszędzie...

Nocny świat jest równie piękny jak ten za dnia i właśnie tom "Noc" to pokazuje. No bo co się nocą może dziać jak się przecież w nocy śpi? Ano właśnie... "Noc" to była z ulubieńszych książek mojej córki, z dużym zainteresowaniem oglądała "ciemny świat". Ilustracje są proste, łatwe, zawierają dużo niby nic nie znaczących ale jednak szczegółów. Bardzo ciekawa książka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?