Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

"Normalny dzień" oczami mamy i dziecka. Zdziwisz się, jak bardzo się różnią!

| aktualizacja: 16.05.2017 | 1

Dla ciebie to był kolejny "normalny dzień". A dla twojego dziecka? Zobacz wzruszający film, który podbił serca tysięcy mam i odpowiedz: jak minął twój dzień?

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(5)
Jeden dzień z życia matki i dziecka
fot. YouTube/Story of This Life
Esther Anderson prowadzi jednego z najpopularniejszych blogów dla rodziców, Story of My Life. Jej strona na Facebooku ma ponad 2 miliony fanów, a filmy na YouTubie oglądają setki tysięcy internautów. Najnowszy film opublikowany przez Esther wzrusza, bawi i skłania do refleksji – musisz go zobaczyć!

Jeden dzień z życia matki (i dziecka)

Film "Normalny dzień" (ang. A Normal Day) wyświetlono prawie 150 tys. razy w zaledwie 4 dni. Nic dziwnego, że podbił serca internautów, zwłaszcza mam – Esther pokazuje, że wyobrażenie "normalnego dnia" z perspektywy mamy różni się od wyobrażenia dnia z perspektywy dziecka... Jedna z mam napisała pod filmem: "Potrzebowałam tego dzisiaj. To było kilka trudnych tygodni. Dziękuję" – to jedno "dziękuję" wyraża więcej niż setki słów!

Uwaga! Jeśli jesteś wrażliwcem, możesz potrzebować chusteczek!

Jak minął twój dzień?

Większość mam myśli w ciągu dnia o zakupach, bałaganie, sprzątaniu i małych potknięciach (nie tylko w przenośni!) swojego dziecka. Dla dziecka "normalny dzień" to czułość, którą dostaje każdego dnia: buziaki w czoło, śmiech, beztroska zabawa, wspólnie spędzony czas.

"Dla ciebie normalny, dla nich – magiczny" – taki napis pojawia się na koniec filmu. Pomyśl o tym następnym razem.

Zobacz także: Każda matka czasem upada... Najpiękniejszy film o macierzyństwie!

Źródło: YouTube
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

dora
dora | 2017-05-18 23:02 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Jestem głupia, ale popłakałam się... Nie wiedziałam, że nawet gdy mam już strasznie dość, dla mojej córy to mógł być szczęśliwy dzień! Teraz mam siłę do działania!!

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?