Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Nosidełko Tonga - dziecko zawsze pod ręką!

| aktualizacja: 28.05.2012 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
tonga, nosidełko
fot. Materiały prasowe
Tonga® to francuskie, lekkie nosidełko, zapewniające dziecku bezpieczeństwo, a rodzicowi wygodę i wolną rękę.
Poręczne i proste w zakładaniu, jest sprawdzonym rozwiązaniem dla aktywnych rodziców, którzy chcą być blisko ze swoimi maluchami. Nosidełko Tonga® dostępne jest już w Polsce, wyłącznie w internetowym butiku www.sklepwkropki.pl.

Słowo „Tonga” pochodzi z Indii Południowych i oznacza noszenie dziecka w kawałku materiału na ramieniu/plecach. Nowocześnie zaprojektowane nosidełko Tonga® nawiązuje do korzeni rodzicielstwa bliskości, czyli sposobu noszenia dzieci w kulturach tradycyjnych.

Bawełniane, kolorowe nosidełko Tonga® jest alternatywą dla kłopotliwych w zakładaniu chust czy ciężkich nosidełek, gdyż niewiele waży i można je zawsze mieć przy sobie. Jest bardzo łatwe w obsłudze, bo składa się z pasa, siatki oraz regulowanej klamry. Nadaje się do noszenia dziecka od urodzenia do około 3 roku życia.

Tonga® jest przede wszystkim prosta w obsłudze, poręczna, lekka i wytrzymała. Mieści się w torebce i kieszeni, jest niewielka i łatwa do złożenia. Przydaje się na spacerze, w podróży, na wakacjach, na basenie, w sklepie czy w środkach transportu. Dzięki regulowanej klamrze Tonga® dostosowuje się do różnych rozmiarów i budowy ciała, jest wygodna dla małej mamy i dużego taty.

Noszenie daje maluszkom poczucie bezpieczeństwa i bliskości opiekuna. Pozycja “na biodrze” ułatwia dziecku poznawanie świata, może ono uczestniczyć w wielu różnych aktywnościach rodzica. Dla dzieci samodzielnie chodzących nosidełko jest ratunkiem, gdy zmęczą im się nóżki. Tonga® sprawdza się szczególnie w tych wielu codziennych sytuacjach, kiedy wielokrotnie bierzemy dziecko „na chwilę” na ręce, a nie mamy czasu na zawijanie chusty.

Tonga® jest opatentowana i produkowana w całości we Francji. Została zaprojektowana przez francuską antropolożkę Arlette Schlegel ­Liebert. Powstaje z najwyższej jakości certyfikowanej bawełny ekologicznej. Barwniki użyte do koloryzacji są atestowane i nie zatrzymują pocenia się. Należy ją prać ręcznie w letniej wodzie.

Dystrybutor w Polsce:
www.sklepwkropki.pl
Cena: 149,00 zł
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?