Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Mama ćwiczy z Chodakowską, córka ćwiczy z Barbie

| aktualizacja: 01.06.2016 | 0

Barbie zmienia się na lepsze! Nowa kolekcja kultowych lalek inspiruje i przekonuje, że ćwiczenia mogą być fajne!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Dziewczynki ćwiczą razem z Barbie gimnastyczkami
fot. materiały prasowe
Lalki Lammily zdobywają serca dzieci i rodziców, ale nieśmiertelne Barbie wciąż są numerem 1. Blondwłosa, niebieskooka i wyjątkowo nieproporcjonalna Barbie ma jednak konkurencję... Na początku roku do sklepów trafiły 3 nowe modele: niska, wysoka i nieco bardziej zaokrąglona Barbie. Przyszedł czas na kolejne zmiany: do rodziny Barbie trafiły 4 nowe lalki – sportsmenki.

Barbie przekonuje, że ćwiczenia mogą być fajne

Barbie "Made to Move" to kolekcja lalek, które mają być inspiracją dla dzieci. Pokazują, że ruch i aktywność fizyczna mogą być przyjemne, a ćwiczenia z koleżankami to także świetna zabawa. Jazda na rowerze, lekcja wf-u czy taniec do ulubionej muzyki mogą dawać wiele frajdy i pozytywnie wpływać na kondycję. Barbie na tym nie poprzestaje! W ramach kampanii "Możesz być, kim chcesz", zachęca dzieci do spełniania najskrytszych marzeń – nawet tych o zostaniu medalistą olimpijskim!Każda z nowych lalek ma aż 22 zgięcia – przysiad po turecku, mostek czy skomplikowane figury jogi dla zaawansowanych nie są dla niej problemem.  Tak, Barbie wciąż wyglądają nienaturalnie i nieprędko znajdziemy kobietę, która ją przypomina, jednak poszerzanie kolekcji o nowe modele to zmiana na lepsze. Przyjrzyjcie się dokładnie lalkom – różne kolory włosów, odmienny kolor skóry czy rysy twarzy pokazują dzieciom, że różnorodność jest piękna!
Każdy sposób jest dobry, by pokazać dzieciom, że ćwiczenia fizyczne są ważne dla ich zdrowia i mogą być świetną zabawą. Mamy mają Ewę Chodakowską, dziewczynki (chłopcy także!) mają swoje Barbie-gimnastyczki. ;)

Czytaj także: Nowa piramida żywienia, najważniejszy jest ruch
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?