Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Nowa linia hipoalergicznych proszków do prania - Concertino Baby

| aktualizacja: 21.10.2016 | 0

Nowa linia proszków do prania Concertino Baby to hipoalergiczne środki przeznaczone do pielęgnacji bielizny niemowlęcej i odzieży dziecięcej.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)
Concertino baby, proszek do prania, proszek do prania dla niemowląt
fot. materiały prasowe
Concertino baby to proszki ekologiczne, nieuczulające i minimalizujące ryzyko wystąpienia alergii nawet u najmłodszych pociech. Wolne od szkodliwych substancji, przetestowane dermatologicznie, gwarantują bezpieczeństwo dla skóry każdego dziecka.

Proszki do prania Concertino Baby zostały stworzone z myślą o pielęgnacji odzieży całej rodziny, w tym w szczególności najmłodszych domowników. Delikatna, hipoalergiczna formuła gwarantuje, że środków można używać do prania bielizny oraz odzieży niemowlęcej i dziecięcej, a także alergików czy osób o wrażliwej skórze.

Receptura proszków została oparta na składnikach wolnych od szkodliwych zeolitów i fosforanów oraz substancji drażniących czy sztucznych barwników. Dodatkowo cała linia posiada pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Proszki do prania Concertino Baby dostępne są w wersji do odzieży i bielizny białej lub kolorowej. To jakość w przystępnej cenie - za format 1,6 kg zapłacimy ok. 17,99 zł.

Używać je można zarówno do prania ręcznego (ze względu na doskonałe właściwości wypłukujące), jak i w pralce automatycznej i wirnikowej.

Concertino Baby znaleźć można w dobrych sklepach detalicznych.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?