Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Baw się i ucz z Beatą Pawlikowską

| aktualizacja: 09.11.2015 | 0

Podróżuj po najdalszych zakątkach świata, baw się i ucz, nie wychodząc z domu. Jak? Grając w memory przygotowane przez Beatę Pawlikowską.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Pawlikowska puzzle
fot. materiały prasowe
Za oknem szaro, buro i zimno, a ty marzysz o dalekich podróżach po ciepłych krajach? Teraz możesz zwiedzić najdalsze zakątki świata razem z dzieckiem, nie wychodząc z domu. Jak to możliwe? Wystarczy zagrać w memory z nowej serii podróżniczej Beaty Pawlikowskiej.
Podróżniczka przygotowała zupełnie nowy projekt – autorską kolekcję puzzli i edukacyjnych gier memory.  Pozwolą one w wartościowy sposób spędzić czas z rodziną oraz poprzez zabawę uczyć się o najbardziej egzotycznych miejscach na Ziemi. Autorką wszystkich zdjęć zamieszczonych w kolekcji jest Beata Pawlikowska. 

Puzzle w pięciu wzorach są dostępne na rynku od 21 października, a cztery edukacyjne gry memory – ukażą się 18 listopada.

Beata Pawlikowska zaprasza w podróż

Beata Pawlikowska o swoich podróżach dookoła świata opowiada w książkach i fotoreportażach. Teraz prezentuje autorskie memory. Memory to popularna gra, polegająca na odnajdywaniu par takich samych kart. Gracz odsłania 2 karty – jeśli są identyczne, zostaną one zdjęte z planszy, jeśli nie, karty będą odwrócone z powrotem. Edukacyjna gra memory przygotowana przez Beatę Pawlikowską jest dostępna w czterech kategoriach: Cuda Świata, Smaki Świata, Owoce Świata, Język Angielski.

Celem gracza jest zdjęcie wszystkich 24 par kart przy możliwie najmniejszej liczbie prób. Memory Beaty Pawlikowskiej nie tylko ćwiczą pamięć i koncentrację, ale rozwijają też umiejętności językowe i wiedzę o świecie. Gra dostarczy dużo zabawy i ciekawych wiadomości całej rodzinie. Jest odpowiednia dla dzieci w wieku już od trzech lat.

Puzzle podróżnicze pozwolą całej rodzinie przenieść się w najdalsze zakątki naszej planety. Wystarczy ułożyć 60 elementów, by odkryć niezwykłą fotografię wykonaną przez Beatę Pawlikowską podczas jednej z jej licznych wypraw. Na dzieci i rodziców czekają następujące wzory: Brazylia – Popołudnie w dżungli amazońskiej; Indie – Na ulicach starej części Varanasi; Japonia – Śnieżne małpy w Jigokudani; Kambodża – Opiekun słoni w Angkor Vat; Peru – Andyjskie lamy w wełnianych czapeczkach.

Puzzle są odpowiednie dla dzieci od trzeciego roku życia. Ich układanie pomaga rozwijać wyobraźnię przestrzenną, sprawność manualną i cierpliwość. Barwne i atrakcyjne wizualnie zdjęcia przyciągają uwagę, wzbudzają ciekawość i zachęcają do zabawy zarówno dzieci, jak i dorosłych. Ułożone puzzle można umieścić w ramce i stworzyć galerię pięciu fotografii z różnych miejsc świata, idealną do dziecięcego pokoju.

A w który zakątek świata wy się wybierzecie?
Puzzle i memory możesz kupić na HitSalonik.pl
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?