Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Nuby


kategoria:

Kubeczki, sztućce, naczynia


Ocena:
2 oceny

Cena: 22 zł
Opis produktu

Nuby, Bidon Pstryczek

Bidon został stworzony nie tylko z myślą o dzieciach, ale także w trosce o mamy zmęczone ciągłym sprzątaniem porozlewanych płynów i związanym z tym nieporządkiem. Specjalna, miękka silikonowa słomka jest bezpieczna dla delikatnych dziąseł i ząbków dziecka. Bidon wykonany z odpornego na uszkodzenia polipropylenu. Bidon posiada specjalną nakładkę zabezpieczającą silikonową słomkę. To wyjątkowe rozwiązanie zabezpiecza słomkę przed zanieczyszczeniami, gdy bidon nie jest używany. Bidon idealnie sprawdza się podczas podróży. Kiedy dziecko chce napić się płynu otwiera po prostu "pstryczek", a ten pozostaje oparty o pokrywkę bidonu. Słomka nie jest przeznaczona dla dzieci poniżej 6 miesiąca życia. Specjalna słomka została stworzona tak, aby zapobiegać kapaniu i rozlewaniu się płynów. Silikonowa słomka posiada specjalną, bezpieczną zastawkę umiejscowioną w jej wnętrzu, która pozwala na przepływ płynu tylko wtedy, gdy dziecko ssie słomkę. Gdy płyn nie jest zasysany zastawka nie pozwala na jego wyciekanie. Termo - ścianka chroni napój przed zbyt szybkim wychłodzeniem. System Vari - Flo Zmienny Przepływ pozwala dziecku kontrolować szybkość wypływania płynu. Bidon ten jest przeznaczony do różnorodnych konsystencji płynów: od soków po mleko, wodę itp. Wszystkie produkty Nuby wykonane są z bezpiecznych, trwałych i nietoksycznych materiałów.
Oceny użytkowników produktu 

Nuby, Bidon Pstryczek

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Karolina Piątek
Karolina Piątek

2015-02-14 13:16

ok

Koleżanka posiada dwa takie bidony. jest zadowolona, bo nie wycieka z nich picie, dziecko go nie rozeje, jest dość duży, kolorowy, lekki. łatwo się rozkłada do umycia, ładny;)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gajewska
Ewelina Gajewska

2014-12-14 20:43

Polecam

Witam Państwa, nie posiadam tego produktu, ale moja sąsiadka posiada i pozwoliłam sobie zamieścić w jej imieniu opinie na temat danej buteleczki.
Buteleczka jest bardzo poręczna, łatwa w myciu i wytrzymała, gdyż nie raz lądowała na ziemi :)
Produkt jest bardzo fajny, kolorowy i wygodny w użyciu.
Po zamknięciu pokrywki słomka się chowa. Słomki w tych kubkach są grube i odporne na zęby dziecka, co jest bardzo ważne, gdyż nie raz się słyszy, że przez złą jakość słomek, szybko się kruszą czy łamią.
Jedyne co muszę dodać, to to, żeby dokładnie umyć zaworek i słomkę najlepiej dokupić taką specjalną szczoteczkę do mycia rurek.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?