Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Nuby


kategoria:

Kubeczki, sztućce, naczynia


Ocena:
5 ocen

Cena: 17 zł
Opis produktu

Nuby, Bidon Pstryczek 355ml

Bidon został stworzony nie tylko z myślą o dzieciach, ale także w trosce o mamy zmęczone ciągłym sprzątaniem porozlewanych płynów i związanym z tym nieporządkiem. Specjalna, miękka silikonowa słomka jest bezpieczna dla delikatnych dziąseł i ząbków dziecka. BIDON: Wykonany z odpornego na uszkodzenia polipropylenu. Bidon posiada specjalną nakładkę zabezpieczającą silikonową słomkę. To wyjątkowe rozwiązanie zabezpiecza słomkę przed zanieczyszczeniami, gdy bidon nie jest używany. Bidon idealnie sprawdza się podczas podróży. Kiedy dziecko chce napić się płynu otwiera po prostu "pstryczek", a ten pozostaje oparty o pokrywkę bidonu. SŁOMKA: Słomka nie jest przeznaczona dla dzieci poniżej 6 miesiąca życia. Specjalna słomka została stworzona tak, aby zapobiegać kapaniu i rozlewaniu się płynów. Silikonowa słomka posiada specjalną, bezpieczną zastawkę umiejscowioną w jej wnętrzu, która pozwala na przepływ płynu tylko wtedy, gdy dziecko ssie słomkę. Gdy płyn nie jest zasysany zastawka nie pozwala na jego wyciekanie. System Vari-Flo® Zmienny Przepływ pozwala dziecku kontrolować szybkość wypływania płynu. Bidon ten jest przeznaczony do różnorodnych konsystencji płynów: od soków po mleko, wodę itp. Wszystkie produkty Nuby™ wykonane są z bezpiecznych, trwałych i nietoksycznych materiałów.
Oceny użytkowników produktu 

Nuby, Bidon Pstryczek 355ml

 (5)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Wiesława Tomaszewska
Wiesława Tomaszewska

2017-05-14 22:48

super

Bardzo przydatny bidon pstryczek. Można go wrzucić do torby, do kieszeni w wózku i mamy pewność że nic się z niego nie wyleje. Moje dziecko bardzo szybko nauczyło się posługiwać bidonem. Moment otworzenia zabezpieczenia i pojawienia się rurki był nawet wielką atrakcją w pierwszych dniach użytkowania. Piękne kolory bidonów przyciągają uwagę dziecka. Duża pojemność bidonu też jest atutem. Poza tym można wymienić rurkę z bidonu gdy uznamy, że wymaga tego higiena, co osobiście uważam za wielki plus. Z bidonem spokojnie można podróżować.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-30 00:03

Super

Bardzo fajny bidon. Dostępny jest w różnych kolorach. Dziecko z niego z łatwością pije. Fajny na wycieczki czy w czasie spaceru lub podróży. Jest wykonany z bezpiecznych elementów, dziecko nie zrobi sobie nim krzywdy. Dodatkowo dobrze się go czyści.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Kamila Biegun
Kamila Biegun

2015-03-31 21:21

świetny

Bidon Pstryczek Nuby jest bardzo fajny, kolorowy, a do tego w bardzo niskiej przystępnej cenie. Super pomysł z tą słomką, z której świetnie się pije bez zbędnego wysiłku. Super bidon na wycieczki, szczelnie trzyma wodę.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Piątek
Karolina Piątek

2015-02-14 14:47

super

Koleżanka z Anglii przywiozła mi dwa takie kubeczki;) W cudownych kolorach- czerwonym i fioletowym:) Synek od razu zapałał do nich miłością;) Jest lekki i poręczny, ma dużą pojemnośc, faktycznie nic z niego nie ma prawa wykapać;) łatwo się rozbiera i łatwo go umyć;) POLECAM!!!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Mariola Kłusek
Mariola Kłusek

2014-12-31 21:15

polcam

Córcia pije z takiego kubka i muszę powiedzieć że bardzo szybko załapała o co chodzi z ta słomką i ciągnięciem, a nie jest to wcale takie proste, bo żeby poleciało picie trzeba lekko zgryźć słomkę żeby zrobic otwór i wtedy zasysać. Dostępne są oczywiście wymienne slomki więc nie trzeba wyrzucać całego kubka gdy słomka zacznie przeciekać. Kubek ma także bardzo praktycze zamknięcie. Można go jednak kupić dużo taniej na aukcjach w internecie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?