Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Marko


kategoria:

Butelki


Pojemność: 180 ml/g
Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
4 oceny

Cena: 32 zł
Opis produktu

Nuby, Butelka antykolkowa z 5 sterylnymi wkładami

Butelka antykolkowa Nuby z 5 sterylnymi wkładami (producent Marko) zapobiega powstawaniu kolek u noworodków i małych dzieci, redukując zasysanie powietrza. Wystarczy umieścić wkład w butelce antykolkowej i wypełnić mlekiem, sokiem lub wodą. Podczas nalewania płynu wkład się rozszerza, a gdy dziecko pije, wkład się kurczy pozostawiając powietrze na zewnątrz. Nadmiar powietrza może być też wyciśnięty przed podaniem butelki dziecku.
W zestawie, oprócz antykolkowej butelki, znajdują się również sterylne wkłady, które idealnie sprawdzą się podczas podróży czy spaceru. Po zakończonym karmieniu czy pojeniu dziecka, wystarczy wyrzucić wkład. 
Butelka wykonana z odpornego na uszkodzenia polipropylenu. Nie zawiera Bisfenolu A. Natomiast smoczek wykonany jest z silikonu. Ma system antykolkowy oraz "guzkowatą" powierzchnię pomagającą w przebiciu się ząbków, poprzez delikatne masowanie dziąseł.

Gdzie można kupić: sklep internetowy Marko
Oceny użytkowników produktu 

Nuby, Butelka antykolkowa z 5 sterylnymi wkładami

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Anna Wielgus
Anna Wielgus

2017-09-01 23:05

przydatna w podróży

Miałam okazję używać butelki Nuby z wymiennymi wkładami i przyznam że podczas podróży lub w sytuacji kiedy chcemy zmienić zawartość napoju w butelce a nie mamy możliwości jej umycia i przelania zawartości - wkłady ( woreczki) sprawdzają się bardzo dobrze.Według mnie butelka jest trochę za szeroka i mój synek miał problem żeby ja utrzymać, ale być może to kwestia przyzwyczajenia. Duży plus za rewelacyjny kolorowy nadruk który bardzo interesuje dzieci i chętnie sięgają po buteleczkę.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2016-02-08 08:55

Wymienne wkłady w butelce zdają egzamin na 5!

Butelka kolorowa, dobrze trzyma się w ręce. Bardzo łatwa do utrzymania w czystości. Smoczek fajny, wykonany z silikonu. Plus za wyposażenie smoczka w specjalną powierzchnię, która delikatnie masuje i wspomaga wyżynanie ząbków. Butelka do tego ma system antykolkowy. Bardzo spodobały mi się wymienne wkłady. Była to pierwsza butelka z takim rozwiązaniem jaką widziałam. Świetnie się sprawdza w podróży czy nawet na dłuższym planowanym spacerze. Potem tylko wyrzucam wkład i gotowe. Dziecku dobrze pije się z butelki. Nie ma potem żadnych problemów z brzuszkiem.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Teresa Szczepanik
Teresa Szczepanik

2016-02-08 00:00

Butelka

Największy plus butelka zdobyła u mnie za wymienne wkłady. Są one bardzo przydatne podczas podróży, gdy nie mamy możliwości umycia butelki. Po co brać kilka butelek na wyjazd, jak możemy wziąć Nuby i do tego kilka niezajmujących miejsca wkładów!
Butelka jest bardzo ładna, kolorowa i wykonana jest z dobrego plastiku, który nie ma dziwnego zapachu i co najważniejsze nie zawiera Bisfenolu A.
Zbawienie dla rodziców, których dziecko miewa problemy z brzuszkiem.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2016-02-07 13:06

śliczna buteleczka

ładnie wykonana, z dobrego jakościowo tworzywa, łatwa w utrzymaniu, dobrze wyprofilowany skoczek do tego przeciwdziała kolkom. Bardzo fajny produkt. Dodatkowo fajnie że posiada wymienne wkładny

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?