Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Marko


kategoria:

Kubeczki, sztućce, naczynia


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
4 oceny

Cena: 29,90 zł
Opis produktu

Nuby, Kubek niekapek z 2 uchwytami "Potwór"

Kubek niekapek z 2 uchwytami "Potwór" firmy Marko ma:
  • jednoczęściowy wbudowany zaworek (eliminuje konieczność mycia dodatkowych części)
  • zmienny przepływ, z możliwością wyboru wolnego, średniego lub szybkiego przepływu (pozwala dziecku kontrolować szybkość wypływania płynu)
  • łatwy do trzymania, odpowiedni dla małych rączek dziecka
  • kolorowy i zabawny design zachęca dziecko do picia
Kubek wyposażony w uchwyty i ustnik jest idealny dla brzdąca, który powoli odchodzi od picia z butelki. Wygodne uchwyty są odpowiednie dla małych rączek dziecka i zapewniają pewne utrzymanie kubka. Ustnik "nie kapek" wykonany jest z miękkiego silikonu. Jest łatwy do mycia, montowania i umożliwia naturalny rozwój podniebienia miękkiego i ząbków dziecka. Picie z kubeczka jest łatwe, a specjalnie zaprojektowany zaworek otwiera się przy minimalnym ciśnieniu i nie jest konieczne długotrwałe zasysanie, które może być niekorzystne dla wychodzących ząbków i podniebienia miękkiego. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy Marko.pl
Oceny użytkowników produktu 

Nuby, Kubek niekapek z 2 uchwytami "Potwór"

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-04-06 22:24

Okej

Fajny kubek jednak ukazuje przerost formy nad treścią, miał zapewne ciekawić dziecko, ale dodatkowe elementy powodują większe zabrudzenia do mycia, dziecko szybko sie nudzi i wystarczy kilka dni by nie zwracało szczególnej uwagi na potworka, lepsze byłyby jednolite kolory, poza tym szczelny i dobrze spełniający swoje funkcje.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Teresa Szczepanik
Teresa Szczepanik

2016-02-24 23:51

Wielokolorowy kubeczek.

Gdy zobaczyłam kubeczek to pomyślałam, ze to zabawka. Dopiero po wzięciu go do ręki zobaczyłam że to kubek. Wspaniały dobór kolorów i kształtów sprawia, ze kubeczek jest wyjątkowy.Dziecko mając taki kubek jest z niego dumne i z chęcią go prezentuje. A sam kubeczek jest świetny. Posiada możliwość kontrolowania szybkości wypływu napoju, co sprawia ze służy dziecku przez dobre kilka miesięcy. Uchwyty są wygodne dla małych rączek i posiadają dodatkowe wypustki zapobiegające ślizganiu się. Ustnik jest miękki i nie przepuszcza napoju nawet podczas uderzania nim o stół czy podłogę.
Łatwo się go myje, nie wydziela zapachu i różnych szkodliwych substancji.
Podbił moje serce estetyką wykonania i wyglądem

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2016-02-08 09:13

Idealny przyjaciel dziecka!

Pierwszy raz zobaczyłam kubek niekapek u synka koleżanki. Wręcz byłam zdumiona kolorem i całościowym designem kubeczka. Wykonany z ogromnym pomysłem. Przyciąga uwagę. Dziecko nie z chęcią po niego sięga. Dobrze trzyma się go w ręce. Do tego fajna jest możliwość dostosowania przepływu. Już przy użyciu małej siły dziecko pije. Kubek jest łatwy do utrzymania w czystości i nie nic się z niego nie rozlewa. A także bardzo łatwo się go składa w całość. Nic przyjemniejszego jak dziecku dobrze się pije z kubka, a przy okazji kubek masuje dziąsła.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2016-02-07 12:56

bardzo ładny

bardzo ładny kolorystycznie, wygodny w trzymaniu i bezpieczny dla dziecka. Dobrze wyprofilowany ustnik, nic się nie rozlewa, świetnie sprawdza się na spacerach oraz w domu.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?