Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Nuby


kategoria:

Laktatory


Autor: Alicja Filipkowska
Ocena:
2 oceny

Cena: 60 zł
Opis produktu

Nuby, Laktator ręczny Comfort (zestaw)

Laktator Nuby™ Comfort™ zapewnia większą elastyczność oraz wygodę podczas karmienia piersią. Możesz odciągnąć i przechowywać mleko, a następnie za pomocą butelki lub kubeczka NUBY™ Natural Touch™ użyć go do karmienia dziecka. Pomoże ci to w przedłużeniu okresu karmienia piersią, a twojemu dziecku pozwoli czerpać korzyści płynące z karmienia mlekiem matki.
Oceny użytkowników produktu 

Nuby, Laktator ręczny Comfort (zestaw)

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-05-26 13:35

Nie taki doskonały

Koleżanka miała przy pierwszym dziecku taki laktator. Była jednak niezbyt zadowolona. Postawiła wtedy na cenę. Jednak bardzo długo musiała odciągnać mleko. Nakładka zsuwała się z piersi. Było to bardzo notorycznie i denerwujące. Nie ma co oszczędzać

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Klaudia Łopatka
Klaudia Łopatka

2015-10-27 15:10

Mała cena

Dla kobiet w pierwszej ciąży ceny niektórych laktatorów mogą wydawać się kosmicznie wysokie. Tak było i ze mną. Jednak osobiście przekonałam się, że nie ma sensu liczyć, że tańsze nie okaże się gorsze. Laktator super, do 3 użycia. Nakładka, która zamieszcza się na piersi, nie chciała w ogóle się trzymać, zsuwała się z piersi co uniemożliwiało efektywne odciąganie pokarmu. Po zakupie nowych nakładek efekt był ten sam, po 3-5 użyciach musiałam zakładać nowe silikonowe elementy przez co prawdziwy koszt laktatora był niemal 2 razy większy. Dlatego nie polecam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?