Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Nuby


kategoria:

Kubeczki, sztućce, naczynia


Ocena:
4 oceny

Cena: 11 zł
Opis produktu

Nuby, Widelec i łyżeczka

Zestaw - widelec i łyżeczka z miękkim ergonomicznycm uchwytem. Gdy dziecko zaczyna wykazywać zainteresowanie samodzielnym jedzeniem, konieczne jest dobranie sztućców. Istotne jest nie tylko aby były one bezpieczne, powinny być specjalnie zaprojektowane do użycia i trzymania w małych rączkach. Nasz kolorowy zestaw jest zaprojektowany tak aby spełniać wszystkie, specjalne potrzeby dzieci zarówno leworęcznych jak i praworęcznych. Delikatne w dotyku uchwyty są wygodne do trzymania, co zachęca do samodzielnego jedzenia.
Oceny użytkowników produktu 

Nuby, Widelec i łyżeczka

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Hanna Górna
Hanna Górna

2015-11-07 18:31

ładne

Bardzo ładne sztućce, kolorowe i fantazyjne. Nie nadają się jednak jako pierwsze sztućce dla malucha zaczynającego samodzielnie jeść. Trudno mu je trzymać i prawidłowo używać. Mogą być albo dla przedszkolaka albo do zabawy. Dziwnie wyprofilowane.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Kasia Brzustewicz
Kasia Brzustewicz

2015-10-31 18:17

Średnie

Pięknie wyglądają, ale na tym chyba kończą się ich plusy. Mi osobiście źle się nimi karmiło, źle się trzyma je w ręce. Łyżeczka jest trochę za głęboka, co utrudnia malcowi zagarnianie pokarmu. Widelca praktycznie nie używałam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Piątek
Karolina Piątek

2015-02-14 14:50

sliczne

Platikowe sztućce NUBY są śliczne, ale... synkowi jakoś ciężko jest nabić jedzenie na widelec, nie wiem, może to kwestia wprawy, ale jak na razie kiepsko mu to idzie. łyżeczka zas mogłaby być nieco głębsza.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Anna Woś
Anna Woś

2014-12-02 13:39

cieszą oko

Kupił je mój mąż na imieniny córci-bo byliśmy poza domem a zapomniałam o naszych sztućcach i już z nami zostały. Maja bardzo fajne kształty. Malutka jeszcze nie potrafi samodzielnie jeść łyżką ale próbuje naśladować nas przy jedzeniu. Na początku nie potrafiłam karmić małej tą łyżeczką lecz wiem że kto tylko kwestia wprawy. Bardzo przyjemne dla oczu :)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?